قیمت روتختی دونفره سلطنتی ژاکارد کریستال

قیمت روتختی دونفره سلطنتی بر اساس جنس پارچه مصرفی در دوخت روتختی و تعداد تیکه های آن می تواند فروش متفاوتی را داشته باشد.

روتختی هایی که به اصطلاح سلطنتی تولید می شوند عموما مورد پسند نوعروسان قرار می گیرند. این روتختی ها از جنس های مختلف ژاکارد کریستال و یا مخمل می‌ باشند.

قیمت روتختی دونفره سلطنتی ژاکارد کریستال

روتختی ژاکارد کریستال

روتختی های ژاکارد با براقیت و جذابیت بسیار از انتخاب‌های اول خریداران عمده خواهد بود. با توجه به فعالیت تولید کنندگان بسیار در زمینه تولید انواع روتختی باید گفت که روتختی های ژاکارد کریستال به دلیل جذابیت و تنوع به ‌عنوان روتختی های عروس در تعداد تکه های ۸ و۱۰ تولید می شوند.

تنوع رنگ بندی در گروه رنگی شاد و روشن موجب شده است تا فروش بیشتری از این محصول به وجود آید.

روتختی ژاکارد کریستال

قیمت روتختی دونفره سلطنتی

قیمت های فروش عمده را می توانید با یک تماس از بخش فروش شرکت پاندا جویا شوید. این مرکز به عنوان پل ارتباطی شما با بهترین تولیدکنندگان می تواند مدل های جدید و متنوع روتختی را در دسترس شما قرار دهد.

روتختی های دونفره عروس ژاکارد با تنوع بسیار گسترده از این مرکز آماده فروش می باشند. شما می توانید برای تهیه روتختی های سلطنتی و روتختی های ساده با جنس های مختلف، قیمت های رقابتی و ویژه ای را از طریق این مرکز به دست آورید.

شرکت پاندا برای خریدارانی که روتختی های سلطنتی مورد پسند آنان است توانسته است متنوع ترین طرح ها و رنگ بندی را آماده نماید.

قیمت روتختی دونفره سلطنتی

انواع جدید روتختی دو نفره

خرید اینترنتی آسان ترین شیوه خرید می باشد که شرکت پاندا توانسته است با کسب اعتماد شما زمینه خرید سریع و مطمئن را برای شما فراهم آورد. با مشاهده تصاویر انواع روتختی می توانید بهترین خرید را از شرکت پاندا داشته باشید.

برای استعلام قیمت این مدل روتختی با برندهای ترک و یا تولیدات داخلی با شرکت ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما