قیمت روتختی عروس سلطنتی مخمل

قیمت روتختی عروس سلطنتی می تواند وابسته به نوع پارچه باشد. از آنجا که نرخ های فروش انواع روتختی های ترک همواره با قیمت های روز افزون در بازار عرضه می ‌شوند عده بسیاری از خریداران تمایل دارند تا بتوانند قیمت های ارزان تر از برندهای ایرانی را خریداری نمایند.

قیمت روتختی عروس سلطنتی مخمل

خرید عمده روتختی مخمل مدل سلطنتی

یکی از پرمصرف ترین پارچه های مورد استفاده در دوخت روتختی های سلطنتی پارچه های مخمل می باشد. پارچه های مخمل به دلیل داشتن جلوه بسیار زیاد و نرمی و انعطاف پذیری فوق العاده می توانند به عنوان یکی از بهترین مدل های پارچه مورد استفاده برای دوخت انواع سرویس خواب به کار گرفته شوند.

خرید عمده روتختی مخمل مدل سلطنتی

قیمت روتختی عروس سلطنتی

روتختی های عروس که از جلوه بصری بسیار زیبایی برخوردار هستند، می توانند با داشتن رنگ بندی های مختلف برای سلایق گوناگون انتخاب‌های بسیار ایده‌آلی را به وجود آورند.

این انتخاب ایده آل از برندهای ایرانی می‌ تواند به همراه مناسب ترین قیمت ها نسبت به برندهای ترک باشد. هرچند که امکان خرید بهترین مدل های روتختی سلطنتی ترک نیز از شرکت پاندا با قیمت های رقابتی فراهم شده است.

پارچه های مخمل بهترین انتخاب برای دوختن روتختی های سلطنتی می باشد. چرا که بافت این پارچه می ‌تواند بر روی زیبایی روتختی اثر چشمگیری داشته باشد.

شما می توانید برای خرید مدل های متفاوت روتختی که ترکیبی از پارچه های گل برجسته می باشد در این سایت سفارش خود را به ثبت رسانید .

قیمت روتختی عروس سلطنتی

جدیدترین مدل روتختی مخمل

شما می توانید این روتختی های زیبا را در تعداد ۱۰ تیکه به‌عنوان کامل‌ ترین مدل روتختی و کوسن های متعدد خریداری نمایید. مدل های جدید روتختی های مخمل در ترکیب رنگی و ترکیب گل برجسته و ساده برای خریداران عمده ای که همواره طالب خرید جدیدترین روتختی عروس هستند به صورت لیستی از قیمت های روز آماده ارائه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما