قیمت بالش الیاف مصنوعی وزن یک کیلوگرم از تهران

قیمت بالش الیاف مصنوعی به عنوان یکی از پر فروش ترین بالش های موجود در بازار از طریق شرکت پاندا با نرخ های رقابتی و فوق العاده مناسب در دسترس خریداران قرار می گیرد.

بالش هایی که برای خواب تولید می شوند در وزن های مختلف در بازار عرضه می شوند. استفاده از الیاف مصنوعی موجب شده است تا نرمی و لطافتی مطلوب از این بالش ها به وجود آید.

قیمت بالش الیاف مصنوعی وزن یک کیلوگرم از تهران

قیمت بالش الیاف

بالش هایی که با الیاف مصنوعی تولید شده‌اند بسیار نرم هستند و می توانند متناسب با ارتفاع سرشانه هر شخصی فشرده شوند تا بدون ایجاد فشار به ستون فقرات خوابی راحت را به وجود آورند.

بالش های تولید شده با الیاف مصنوعی با فروش ویژه و مستقیم از تولیدی تهران برای شما ارسال می شوند. این مدل بالش ها که از روکش هایی بسیار باکیفیت تولید شده اند می توانند با امکان شستشوی راحت در ماشین لباسشویی مورد استفاده قرار بگیرند.

قیمت بالش الیاف

بالش با وزن یک گیلوگرم

برای خرید بهترین انواع بالش های استاندارد با وزن یک کیلوگرم می توانید با کارشناسان تماس بگیرید. ارائه اطلاعات از قیمت های فروش انواع بالش ها با وزن های گوناگون همواره بر اساس کمترین قیمت های فروش بازار ارائه می گردد.

شرکت پاندا عرضه کننده بهترین محصولات از تولیدی تهران به تمام نقاط مختلف کشور است.

بالش با وزن یک گیلوگرم

خرید مستقیم بالش از تولیدی تهران

تهران یکی از مراکز تولید کننده انواع بالش با الیاف های مختلف می باشد.  الیاف های مصنوعی درجه بندی کیفی دارند. بالش هایی که با الیاف های مصنوعی خارجی تولید می شوند می‌توانند با داشتن مناسب ترین قیمت های فروش و کیفیت های عالی بدون نیاز به حلاجی کردن مورد استفاده قرار بگیرند.

الیاف های مصنوعی می توانند در صنعت کالای خواب و عروسک سازی کاربردهای بسیاری داشته باشند.

جهت خرید بالش با بهترین قیمت و کیفیت با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما