قیمت روبالشتی مخمل سه بعدی عروسکی

قیمت روبالشتی مخمل بر اساس نوع ضخامت پارچه و سایز آن متغیر می باشد. امروز روبالشتی های سه بعدی طرفداران بسیاری را در بازار یافته است.

روبالشتی های سه بعدی مخمل از جدیدترین و با کیفیت ترین روبالشتی هایی می باشند که شرکت پاندا تولید و بخش آن را آغاز نموده است.

قیمت روبالشتی مخمل سه بعدی عروسکی

قیمت روبالشتی مخمل

روبالشتی های مخمل سه بعدی مخصوص کودکان با طرح های فانتزی و کارتونی به گونه ای تولید می گردند که به عنوان یک روبالشتی جذاب بهترین هدیه برای آنان باشند.

روبالشی های مخمل سه بعدی که با طرح‌های زیبای عروسکی و کارتونی تولید شده‌اند می‌توانند بر اساس ضخامت پارچه قیمت های مختلف فروش را داشته باشند.

از آنجا که این نوع از روبالشتی‌ها قیمت های بالاتری را نسبت به عنواع ساده دارند، شرکت پاندا امکان خرید آن را با نرخ های مناسب تر فراهم نموده است. چراکه حذف واسطه ها موجب شده است تا خریداران بتوانند به تولیدکننده اصلی ارتباط یابند.

قیمت روبالشتی مخمل

خرید روبالشتی سه بعدی

از آنجا که با روبالشتی های مخمل با مقاومت بالایی نسبت به ساییده شدن در استفاده مکرر برخوردار هستند می‌توانند با حفظ کیفیت اولیه پارچه ونیز حفظ کیفیت رنگ های چاپ دیجیتال خود به عنوان محصول درجه یک و بسیار عالی در دسترس خریداران قرار بگیرند.

تمامی خریداران عمده که در سراسر خرید روبالشتی محصولات با طرح های جدید و زیبای سه بعدی عروسکی هستند می‌توانند از طریق خرید اینترنتی خریدی آسان و بی دغدغه را از تولید کننده تجربه نمایند.

خرید روبالشتی سه بعدی

روبالشتی مخمل سه بعدی

جدیدترین طرح های روبالشی های مخمل سه بعدی را می توانید با طرح های مختلف متناسب با گروه سنی مختلف جامعه با ترکیب رنگ بندی گوناگون خریداری نمایید.

شرکت پاندا مرجع فروش جدیدترین طرح های کالای خواب می باشد که همواره با ارائه لیست محصولات خود با قیمت درب کارخانه توانسته است خرید قطعی مشتریان خود را انجام برساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما