قیمت روبالشی نقره کوب مخمل برای صادرات به عراق

قیمت روبالشی نقره کوب مخمل را می توانید بی واسطه و بدون افزایش قیمت از بهترین مراکز تولیدی در کشور دریافت نمایید. شرکت پاندا در این راستا توانسته است انواع مختلف روبالشی نقره کوب مخمل را با طرح های جدید و رنگ بندی کامل برای مشتریان عرضه نماید.

تولیدی های فعال در سراسر کشور می توانند روبالشی های تولید شده از نوع مخمل نقره کوب و یا مخمل ساده را با از طریق همکاری با شرکت پاندا به بازارهای خارجی صادر نمایند.

قیمت روبالشی نقره کوب مخمل برای صادرات به عراق

قیمت روبالشی نقره کوب

روبالشی های نقره کوب از پرفروش ترین روبالشی هایی می باشد که امکان خرید عمده آن با ارزان ترین قیمت ممکن برای مشتریان از طریق شرکت پاندا به وجود آمده است. قیمت این روبالشی ها به دلیل افزایش قیمت پارچه، رو به افزایش بوده است هرچند که می توان با حذف واسطه ها قیمت های بهتری را برای فروش ایجاد کرد.

قیمت روبالشی نقره کوب

صادرات روبالشی نقره کوب

از آنجایی که محصولات تولید شده از انواع مختلف کالای خواب در ایران با قیمت مناسب و کیفیت بالایی همراه است، همواره کشورهای همسایه طالب خرید عمده آن بوده اند.

روبالشی های مخمل و مخمل نقره کوب از جمله محصولات پرفروش در زمینه صادرات هستند. سایزبندی روبالشی ها بر اساس استانداردها می باشد که با بهترین شیوه دوخت در بازار عرضه می گردد. به همین دلیل است رضایت مشتریان خارجی از این محصول وجود دارد.

صادرات روبالشی نقره کوب

صادرات روبالشی به عراق

بازار صادراتی روبالشی به عراق از رونق خوبی برخوردار است. روبالشی های تولید شده از نوع نقره کوب و طرح دار از طریق مرزهای زمینی به کشور عراق ارسال می گردد. صادرات به کشور عراق با بهترین قیمت روبالشی نقره کوب انجام می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی ارسال انواع مختلف روبالشی به بازار عراق و سایر کشورهای همسایه می توانید با کارشناسان فعال در شرکت پاندا تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما