قیمت خرید بالش فانتزی نوزاد طرح عروسکی

بالش فانتزی نوزاد از دیگر محصولاتی می باشد که با توجه به تنوع گسترده از طرح و رنگ متناسب با جنسیت نوزاد می‌توان با قیمت های تولیدی از طریق شرکت پاندا خریداری کرد.

بالش های فانتزی نوزاد که با استفاده از پارچه های مختلف تولید شده اند می توانند متناسب برای استفاده نوزادان به صورت روزمره باشند.

دقت در انتخاب پارچه و نوع الیاف موجب شده است تا ضمن شیک بودن بالش هیچ گونه حساسیتی برای کودکان به وجود نیاید.

قیمت خرید بالش فانتزی نوزاد طرح عروسکی

بالش فانتزی نوزاد

بالش های فانتزی تولید شده مخصوص نوزادان به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر داشتن کارایی جهت ایجاد خواب راحت برای نوزادان، به عنوان یک بالش زیبا برای تزیین اتاق نوزاد نیز به کار روند.

بالش های عروسکی تولید شده با ترکیب رنگ بندی و طراحی های گوناگون می توانند مناسب برای نوزادان دختر و یا پسر باشد.

بالش فانتزی نوزاد

 قیمت خرید بالش عروسکی

از آنجا که تولیدی های فعال در سراسر کشور میزان سفارش و استقبال مشتریان خود را در تولید مدنظر قرار داده اند، توانسته اند انواع مختلف بالش فانتزی نوزاد را در مدل های جدید تولید و در بازار عرضه نمایند.

بالش های عروسکی مورد استفاده برای نوزادان و کودکان با توجه به انتخاب مواد اولیه درجه یک می توانند قیمت های گران تری را به همراه داشته باشند.

ابعاد مختلف بالش های فانتزی عاملی مهم در تعیین قیمت آن می باشد.

 قیمت خرید بالش عروسکی

خرید و سفارش تولید بالش عروسکی نوزاد

انواع گسترده طرح های بالش های فانتزی و عروسکی برای نوزادان موجب شده است تا ضمن کارآمد بودن این محصول و زیبایی بسیار آن به عنوان یک محصول پر سود و جذاب در تمامی فروشگاه ها و سیسمونی فروشی ها با قیمت های مختلف یافت شوند.

با توجه به میزان بازار خود می توانید محصول مورد نظر را جهت تولید و دریافت قیمت مستقیم از تولیدی ها در شرکت پاندا ثبت سفارش نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما