قیمت انواع بالش الیاف | تولیدی بالش اصفهان | شرکت پاندا

قیمت انواع بالش الیاف

قیمت انواع بالش الیاف تولیدی در اصفهان را از طریق تماس با ما می توانید برای خرید عمده، به دست آورید. بالش های تولید شده با انواع وزن و کیفیت های مختلف، با قیمت رقابتی، عرضه شده تا شما خریداران عمده، این محصول را با یک قیمت مناسب و یک کیفیت تضمین شده بتوانید سفارش دهید و برای شما، بهترین و باکیفیت ترین محصولات را در نظر گرفته ایم.

کارخانه تولیدی اصفهان از جمله مراجعی محسوب می شود که ارائه دهنده ملزومات خواب متعددی بوده و در لیست محصولات ما، بالش هم قرار گرفته و شامل انواع بالش و الیاف مختلف خواهد بود.

الیاف هالو نمونه یکی از الیاف پر مصرف در صنعت تولید بالش به حساب می آید که بالش های 800 گرم تا 1200 گرم با استفاده از این نوع الیاف، قابلیت تولید خواهند داشت.

بهترین الیاف برای داخل بالش

بهترین الیاف برای داخل بالش

همانطور که بیان شد، الیافی که برای پر کردن بالش مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند بسیار متنوع باشد و همین تنوع هم عاملی بر آن شده تا شاهد ارائه قیمت های متفاوت در بازار ملزومات خواب، برای این محصول باشیم.

الیاف لایکو، هالو، پر، پنبه، پشم از انواع الیافی هستند که می تواند به تولید بالش مناسب برای زیر سر، کمک نماید.

الیاف طبیعی نظیر پشم و پنبه، دارای خواص زیادی هستند و همچنین ضد حساسیت هم خواهند بود اما به دلیل قیمت های بالاتری که دارند، مشتریان محدودتری هم دارند.

اما در مقابل، با توجه به قیمت مقرون به صرفه تر الیاف مصنوعی نظیر الیاف لایکو و هالو، از چنین الیافی در تولید انواع تشک و همچنین بالش و …، استفاده زیادی خواهد شد.

فروش عمده بالش اصفهان

فروش عمده انواع بالش اصفهان

اصفهان به عنوان پایگاه فعالیتی برای کارخانه تولیدی پاندا می باشد که محصولات متعددی از جمله بالش را در لیست خود قرار داده و چنین مواردی را به خوبی به مشتریان خود ارائه می نماید.

بالش هم یک وسیله ضروری و کاربردی می باشد که نه تنها در بخش خانگی، بلکه برای مصارف متعددی، مورد نیاز خواهد بود و به همین دلیل، نمونه بالش هایی که در کارخانه ما تولید می شود، بسیار متنوع خواهد بود.

در این میان، می توان به بالش های بیمارستانی اشاره نمود که با استفاده از پارچه های اسپان باند، تولید آن ها انجام می شود. این نوع پارچه ها به دلیل این که نیاز به تعویض مداوم دارند، برای استفاده در بیمارستان ها گزینه مناسبی خواهند بود.

خرید بالش ارزان در وزن های مختلف

خرید بالش ارزان در وزن های مختلف

یکی از دیگر ویژگی هایی که برای خرید بالش، باید مورد توجه قرار بگیرد، مربوط به وزن بالش خواهد بود که از وزن 800 گرم به بالا، قابلیت تولید آن ها وجود دارد و وزن های مختلف، ارائه دهنده قیمت های متفاوتی هم خواهند بود.

خرید عمده بالش از کارخانه اصفهان، یکی از روش ها و راهکارهایی به حساب می آید که بدون شک، می تواند دسترس پذیری به کلیه محصولات را به سادگی امکان پذیر نماید و چنین دسترس پذیری ایجاد شده، برای تمامی مشتریان در هر شهری که باشند، امکان پذیر خواهد بود.

شرکت پاندا خواب

عرضه مستقیم بالش از کارخانه

با تولیدات گسترده ای که در زمینه بالش هم به انجام رسانیده ایم، تلاش می کنیم تا محصولات خود را مستقیم و بی واسطه به دست مشتریان خود برسانیم. عرضه مستقیم بالش، یکی از اصلی ترین فعالیت های ما به حساب می آید که شامل بالش های زیر خواهد بود:

  1. بالش 800 گرم الیاف هالو
  2. بالش پارچه اسپان باند
  3. بالش گل سرخود
  4. بالش تترون لایی دوزی
  5. بالش هتلی مغزی دوزی شده

این ها بخشی از بالش های پر فروش مجموعه پاندا به حساب می آید که در کنار آن، بالش های پر، پنبه ای، پشم و … هم که از جمله بالش های الیاف طبیعی هستند نیز قرار دارد.

چه خوب است که شما هم به عنوان مشتریان ما برای خرید انواع بالش خوب و باکیفیت به صورت عمده، که اکثرا با عدل های بیست عددی بسته بندی شده اند، اقدام به سفارش نمایید که برای شما، بهترین قیمت ها و کیفیت ها را در نظر گرفته ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما