فروش مرغوب ترین پتو پشمی درجه یک

پتو پشمی درجه یک از مرغوب ترین و گرم ترین پتوهای موجود در بازار می باشد. آیا می دانید فروش عمده این نوع پتوها برای چه مکان هایی انجام می شود؟ این نوع پتوها علاوه بر خاصیت گرمایشی که دارند، از خواص درمانی نیز برخوردار هستند و امکان صادرات آن به کشورهای خارجی نیز وجود دارد.

یکی از مرغوب ترین الیافی که در تولیدی ها برای تولید پتو مورد استفاده قرار می گیرد پشم شتر می باشد. این نوع پتوها در عین سادگی، از فواید و کارایی های بسیار گسترده ای برخوردار هستند.

از مهم ترین مشخصه های پتوهای پشمی می توان به گرم بودن آن ها اشاره نمود که همین مسئله سبب شده تا برای افرادی که احساس سرمای زیادی می کنند مناسب باشد.

علاوه بر پشم شتر، پشم گوسفند و بز نیز به عنوان متریال اولیه در تولید این نوع پتوها مورد استفاده قرار می گیرد.

پتو پشمی

ویژگی پتو پشمی درجه یک

یکی از ویژگی های پشم، محبوس کردن گرما در خود می باشد و از همین رو استفاده از پتوهای پشمی، کمک زیادی به گرم شدن فرد می نماید.

زبر بودن این نوع پتو ها و سنگین تر بودن آن ها از جمله مواردی است که سبب بروز حساسیت و آلرژی می شود از همین رو افرادی که این گونه مشکلات را دارند، نباید از پتوهای پشمی استفاده نمایند.

اما با این وجود آنقدر می توان از پتوهای پشمی تعریف نمود و از خواص آن ها بیان کرد که پتوهای الیاف مصنوعی از آن ها برخوردار نیستند.

پتو پشمی ایرانی

صادرات انواع پتو ایرانی

با بالا بودن ظرفیت تولید پتوهای پشمی ایرانی، این امکان برای صادرات آن ها نیز فراهم می باشد که در همین خصوص تاجران عرصه کالای خواب، نیاز به ارتباط مستقیم با تولید کنندگان خواهند داشت.

به همین منظور یکی از بهترین فرصت هایی که می توانید انواع پتوهای ایرانی را خریداری نمایید به صورت اینترنتی می باشد که ارائه بهترین قیمت ها را با کیفیت بالا امکان پذیر ساخته ایم.

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما