فروش بالش هتلی الیاف مصنوعی وزن ۱٫۵ کیلوگرم

فروش بالش هتلی از شرکت پاندا به گونه ای می باشد که همواره ارزان ترین قیمت ها را در بر دارد. تولید بالش با استفاده از الیاف های مصنوعی منجر به قیمت های بسیار به صرفه ای برای خریداران شده است. امروزه استفاده از الیاف های مصنوعی در تولید بالش و تشک بسیار رایج است چرا که این نوع از الیاف ها بدون ایجاد حساسیت با نرمی و لطافتی فوق العاده می توانند منجر به تولید بالش های مرغوب شوند.

فروش بالش هتلی الیاف مصنوعی وزن 1.5 کیلوگرم

فروش بالش هتلی

هتل ها یکی از اماکنی محسوب می‌ شوند که همواره نیازمند انتخاب و خرید انواع محصولات مورد نیاز از کالای خواب اعم از بالش، تشک و پتو با بهترین قیمت ها می باشند.

شرکت پاندا متناسب با نیاز هتل ها و میزان هزینه های پرداختی آن ها توانسته است بهترین انتخاب ها را برای خرید بالش ارائه دهد.

بالش هایی که از تولیدی پاندا برای هتل‌ها ارسال می‌ شوند همواره از بهترین کیفیت ها برخوردار هستند.

فروش بالش هتلی

قیمت رقابتی بالش سفید هتلی

استفاده از پارچه‌های سفید و مرغوب امکان شستشوی راحت بالش موجب شده است تا رضایت خریداران عمده و صاحبان هتل ها به خوبی جلب شود.

شرکت پاندا ضمن ارائه مرغوبترین نوع بالش مورد استفاده برای هتل ها توانسته است نرخ های رقابتی را ارائه دهد که بتواند به عنوان یک مرکز فروش معتبر شناخته شود.

قیمت رقابتی بالش سفید هتلی

قیمت عمده بالش ۱٫۵ کیلوگرم

فروش ویژه بالش های تولید شده با الیاف مصنوعی با وزن ۱٫۵ کیلوگرم از شرکت پاندا آغاز شده است. این نوع از بالش ها با داشتن نرمی مناسب و دوختی بسیار مستحکم از پارچه‌های اعلا موجب شده است تا خریداران بتوانند این محصول را با مناسب ترین قیمت های تولیدی دریافت نمایند.

شما نیز می توانید جهت اطلاع از قیمت های روز فروش بالش با الیاف های مصنوعی مناسب برای هتل ها با شرکت تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما