فروش اینترنتی پتوی نوزادی مرینوس ترکیه

پتوی نوزادی مرینوس ترکیه را برای فروش عمده در بازار ایران، به صورت اینترنتی به همراه دیگر محصولات این کمپانی به بازار عرضه می نماییم که شرایط ایده آلی فراهم شده تا مشتریان عمده این محصول، بتوانند تامین عمده خود را با شرایط ایده آلی به انجام رسانند.

پتوی نوزادی مرینوس ترکیه

همه ما به خوبی می دانیم که شرکت مرینوس ترکیه در زمینه تولید ملزومات خواب که یکی از آن ها پتوی نوزادی و پتو مسافرتی می باشد، به خوبی اقدام نموده و توانسته در بازار ایران هم محصولات خود را وارد نماید.

عمده فروشی انواع محصولات و پتوهای شرکت مرینوس با ارائه قیمت های روز انجام می شود که شرایط خوبی را برای همکاری ایجاد نموده است.

پتوی مرینوس مدل 3D

مشخصات پتوی مرینوس مدل 3D

پتوی مرینوس مدل 3D از مشخصاتی همچون یک لایه بودن، جنس پلی استری، ابعاد 160*220 و وزن 2500 گرمی برخوردار است که این پتوی یک نفره را می توانید با بیشترین طول عمر، مورد استفاده قرار دهید

این نوع پتوهای خارجی با جدیدترین طرح های ممکن، وارد بازار شده اند که اگر شما بخواهید به خرید عمده این پتوها اقدام نمایید، یک تماس با ما می تواند به شما، اطلاعات کاملی را ارائه نماید.

پتو مسافرتی دونفره مرینوس

پتو مسافرتی دونفره مرینوس ترکیه

از دیگر محصولات تولیدی شرکت مرینوس ترکیه می توان به پتو مسافرتی دونفره اشاره نمود که معمولا از وزن و ضخامت پایینی برخوردار هستند و طرح های زیبا و جذاب این محصول هم شاخصه ای خواهد بود که به فروش بیشتر این محصول، کمک می نماید.

ما در تلاش هستیم تا محصولات مختلف شرکت مرینوس ترکیه را با بهترین قیمت های ممکن به شما عرضه نماییم.

انواع پتو خارجی

پخش انواع پتو خارجی

برای پخش پتو خارجی در بازار، برندهای متعددی وجود دارد که می توان پیشنهاد نمود و برترین آن ها می تواند مربوط به پتو خارجی مرینوس باشد که این پتوها برای گروه های سنی مختلف، طرح های متفاوتی را ارائه می نماید.

پتوی نوزادی مرینوس به صورت بافت، بالش مرینوس و دیگر ملزومات خواب این شرکت را می توانید از ما خریداری کنید.

پتوی نوزادی

فروش اینترنتی پتوی نوزادی مرینوس ترکیه

اگر بخواهیم یک راهکار موثر برای فروش عمده پتوی نوزادی مرینوس را به شما معرفی نماییم، بی شک، فروش اینترنتی پتوی مرینوس می تواند یک راهکار خوب و موثر به حساب آید.

این روش پربازده، عاملی شده تا بتوانیم با مشتریان خود در هر شهر و کشوری ارتباط برقرار نماییم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما