روتختی صورتی دونفره | فروش روتختی تک رنگ شش تکه | پاندا

روتختی صورتی دونفره

روتختی صورتی دونفره با جنس پارچه های دیجیتال، مخمل و یا ساتن، از جمله رنگ های شیک می باشد که فروش عمده این سرویس، به صورت شش تکه انجام می شود. انواع مدل سرویس های روتختی دونفره و یک نفره ارزان از تولیدی پاندا برای عرضه مستقیم به تمامی شهرها، ارائه می شود.

دوخت سرویس روتختی، امروزه با کمک دستگاه های مدرن و پیشرفته ای انجام می شود که سبب شده تا کیفیت کار و همچنین ظرفیت تولید، افزایش یابد و این کیفیت، با توجه به جنس کار و همچنین نوع دوخت قسمت های مختلف، شاهد دوام و طول عمر بالای این محصول، خواهیم بود.

در میان مدل روتختی های تک رنگ ارائه شده، جنس پارچه های مورد استفاده، از مهم ترین عواملی هستند که می توانند در ظاهر پتو، موثر باشند و مدل روتختی های تک رنگ مخمل، از شیک ترین و باکیفیت ترین نمونه کارهای قابل معرفی خواهند بود.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی تک رنگ | روتختی تک رنگ ساده

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی تک رنگ | روتختی تک رنگ دو نفره

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی تک رنگ | روتختی های تک رنگ [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

روتختی دونفره شش تکه میکرو دیجیتال

یکی نمونه کارهای تک رنگ ارائه شده در مجموعه پاندا، اختصاص به سرویس روتختی های میکرو دیجیتال دارد که این محصول، به صورت سرویس های شش پارچه ارائه می شود اما نکته قابل توجه و مهمی که در این خصوص این محصول وجود دارد، جنس پارچه و نوع دوخت آن خواهد بود.

اغلب به منظور زیباتر شدن این مدل سرویس های خواب، رنگ زیره و رویه، متفاوت از یکدیگر می باشد تا زیبایی بیشتری داشته باشد و هم اکنون، نمونه سرویس های روتختی شیک و باکیفیت ارائه شده در این مرکز، قابل عمده فروشی با بهترین قیمت ها و تضمین کیفیت خواهد بود.

فروش سرویس روتختی دونفره مخمل خارجی

ما در جهت ارائه کامل ترین تنوع از محصولات سرویس های روتختی دونفره، نمونه برندهای خارجی را هم به لیست محصولات خود اضافه نموده ایم و خوب است بدانید که این سرویس های روتختی هم به نوبه خود، شامل تنوع در طرح و رنگ می شوند.

بخشی از این محصولات، شامل سرویس های روتختی مخمل گل برجسته می باشند که ظاهری متفاوت داشته و از طرفی، با توجه به ضخامت و گرمایی که به همراه دارند، برای استفاده در فصل سرما، گزینه مناسبی خواهد بود و این محصول هم در مجموعه پاندا، با یک قیمت خوب، قابل عرضه می باشد.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی مخمل | روتختی مخمل ساده [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی مخمل | روتختی مخمل جدید [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی مخمل | روتختی مخمل عروس [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

قیمت عمده انواع روتختی عروس

اما اگر به فکر تجارت های پرسود در عرصه کالای خواب هستید، انواع مدل روتختی های دونفره مخصوص عروس هم وجود دارد که در حال حاضر، شرکت تولیدی پاندا، عرضه مستقیم آن ها را امکان پذیر نموده است.

این تجارت، بسته به اشل کاری شما، می تواند حاشیه سودآوری های متفاوتی به همراه داشته باشد. اگر شما به دنبال عمده فروشی در شهر خود هستید، با توجه به حجم فروش بالایی که خواهید داشت، حاشیه سود کمتری خواهید گرفت اما به همان نسبت، می توانید فروش بیشتری را داشته باشید.

تماس با کارشناسان مجموعه پاندا، بهترین مسیر برای به دست آوردن مشخصات انواع سرویس های روتختی موجود می باشد تا برای خرید عمده آن ها اقدام نمایید.

شرکت پاندا خواب

مرکز پخش روتختی از تولیدی

در گذشته، امکان این که مشتریان بتوانند از تولیدی، برای خرید مستقیم یک محصول، مانند سرویس روتختی تک نفره یا دونفره اقدام نمایند، بسیار کم بود چرا که ارتباطات محدودی میان مشتریان، وجود داشت.

با توجه به رونقی که در عرصه ارتباطات، سایت و اینترنت ایجاد شده است، به خوبی، در دنیای امروزی، موفق به تبلیغات و بازاریابی مدرن شده ایم تا انواع محصولات سرویس روتختی تک نفره و دونفره خود را به دست مشتریان برسانیم.

این موقعیت همکاری، هیچ گونه محدودیتی نداشته و می توانید برای سفارش عمده انواع روتختی، اقدام به تماس نمایید.

سفارش روتختی هایی که در این مرکز می توانید ثبت نمایید، شامل روتختی های پلی استر، میکرو دیجیتال، مخمل و … می باشد و اگر متقاضی ثبت سفارش روتختی های تک رنگ هستید، این محصولات هم با رنگ بندی های جور و کامل در اختیار شما خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما