فروش پتو مینک یک نفره گلدار

فروش پتو مینک به عنوان یکی از پتو های ارزان قیمت در بازار طرفداران بسیاری دارد. چرا که گرمابخشی مطلوب این پتو موجب شده است تا طرفداران بسیاری را در نقاط مختلف کشور داشته باشد.

این پتو به صورت ساده تک رنگ و یا گلدار تولید شده است که بنا به سفارش مشتریان می‌توانند رنگ بندی گوناگون داشته باشند.

فروش پتو مینک یک نفره گلدار

فروش پتو مینک با کیفیت بالا

کارخانجات مختلفی تولیدات انواع پتوی مینک و نمدی را آغاز نموده اند.  با توجه به برندهای تولیدکننده قیمت‌های فروش این مدل از پتو بسیار متفاوت است.

هرچند که الیاف آکریلیک اساسی ترین عامل تعیین کننده کیفیت و قیمت پتو بوده است، اما نام برند نیز در این میان بسیار اثرگذار است.

اگر به دنبال خرید پتوهای گلدار مینک هستید و کیفیت برای شما اهمیت بسیاری دارد، شرکت پاندا مجموعه از بهترین تولید کنندگان را به شما معرفی می نماید.

فروش پتو مینک با کیفیت بالا

خرید پتوی تک نفره مینک

این مدل از پتو ها در ابعاد تک نفره و نوار دوزی شده می ‌توانند در بخش صادرات نیز فروش عالی داشته باشند.

ارگان های نظامی، درمانی و آموزشی مخاطبان اصلی خرید این محصول محسوب می ‌شوند. به همین دلیل ترکیب رنگ گوناگون آن برای هر مکانی می تواند بهترین انتخاب باشد.

پتوهای گلدار با قابلیت شستشو توسط دست و ماشین لباسشویی می توانند کیفیت خوبی را داشته باشند. این کیفیت شامل تثبیت رنگ و طرح بوده است.

خرید پتوی تک نفره مینک

استعلام قیمت پتو برای خرید عمده

پتوهای مینک بر اساس نام برند دارای وزن های مختلفی هستند. عموما وزن های این مدل پتو کمتر از ۳ کیلوگرم می باشد که در ابعاد یک نفره و دو نفره تولید شده‌اند.

برای استعلام قیمت های فروش مدل های متفاوت پتوی مینک کارشناسان شرکت پاندا آماده ارائه اطلاعات هستند. این مرکز به عنوان پخش کننده و نماینده مستقیم می تواند بهترین پتوهای نمدی و مینک را با قیمت های ویژه ارائه کند. برای خرید پتوهای پشمی و زیبای مینک با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما