کالای خواب پاندا
خانه / تشک عروسکی / فروش اینترنتی تشک عروسکی دخترانه طرح کیتی

فروش اینترنتی تشک عروسکی دخترانه طرح کیتی

تشک عروسکی دخترانه با طرح های کیتی، مینیون، باب اسفنجی و انواع مدل های دیگر، از طریق مجموعه پاندا خواب عرضه می شود که این تولیدات، به سفارش شما مشتریان، انجام می شود. برای خرید تشک فانتزی و عروسکی کودک و بزرگسال با کیفیت تضمین شده، می توانید با ما در تماس باشید.

خرید تشک فانتزی

امروزه یکی از تشک های خوشخواب، که جایگزین انواع تختخواب های سنتی شده اند، تشک عروسکی و فانتزی می باشد و طراحی و دوخت این مدل تشک ها، با سایز و اندازه های گوناگون و با استفاده از پارچه های مختلفی انجام می شود که در نهایت، منجر به تفاوت قیمت این محصولات می شود.

تشک عروسکی بزرگسال

طراحی تشک عروسکی بزرگسال

در طراحی و دوخت تشک عروسکی بزرگسال، انواع مدل ها و ایده ها پیاده سازی می شوند که در میان آن ها، تشک طرح کیتی را می توان به عنوان یکی از مدل تشک های دخترانه معرفی نمود.

اما مدل های گوناگونی وجود دارد که تا کنون توانسته ایم اقدام به طراحی و دوخت تشک عروسکی نماییم و در صورتی که بخواهید با مدل های بیشتری از محصولات مجموعه پاندا خواب آشنا شوید می توانید با ما در تماس باشید.

تشک فانتزی کودک

خرید تشک فانتزی کودک

خرید تشک فانتزی می تواند برای گروه سنی کودک هم قابل انجام باشد و بر همین اساس هم قیمت های ارائه شده با توجه به سایز بندی هایی که وجود دارد، متفاوت خواهد بود.

تشک عروسکی مخصوص کودک، اغلب با سایز یک در یک و نیم متر، طراحی می شود و برای طرح های مختلف، با این سایز، یک قیمت اعلام می شود.

تشک عروسکی نوزاد

تولیدی تشک عروسکی نوزاد

تولیدی تشک عروسکی پاندا خواب، برای رده سنی نوزاد هم توانسته جدیدترین نمونه کارها را ارائه نماید.

این که شما بخواهید تشک عروسکی مخصوص کودک و یا بزرگسال را خریداری نمایید از فاکتورهای موثر در تعیین قیمت خواهد بود و می توانید اطلاعات تکمیلی در این زمینه را از طریق مجموعه پاندا خواب به دست آورید.

تشک عروسکی دخترانه

فروش اینترنتی تشک عروسکی دخترانه طرح کیتی

به دلیل فروش اینترنتی تشک عروسکی دخترانه و پسرانه با طرح های مختلفی نظیر کیتی، به خوبی توانسته ایم انواع مدل تشک را با قیمت تولیدی به دست شما مصرف کنندگان و یا خریداران عمده برسانیم.

اگر قصد سفارش انواع تشک فانتزی را دارید یا به دنبال طرح های خاص از مدل تشک ها هستید، می توانید با ما در تماس باشید تا نمونه کارهای خوبی را به شما عرضه نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مژده مرشدی
شماره موبایل: 09125824399

دیدگاهتان را بنویسید