دوخت بالش عروسکی فانتزی و فروش مستقیم

دوخت بالش عروسکی فانتزی ، بسیار تمیز و ظریف و خلاقانه می باشد.در دوخت بالش های عروسکی از زیباترین و جذاب ترین ایده ها استفاده می شود که در طرح های مختلفی تولید می شود.

بالش های عروسکی فانتزی امروزه بسیار مورد استقبال خانواده ها قرار گرفته است. این بالش ها به گونه ای طراحی شده اند که هر کسی در نگاه اول با دیدن این بالش ها خوشش آمده و اقدام به خرید می کند.

اگر تمایل دارین اتاق فرزندانتان بسیار شیک و جذاب باشد قطعا بالش های عروسکی فانتزی گزینه ی مناسبی برای این کار می باشند چرا که این بالش ها علاوه بر عروسک برای کودکان جنبه ی تزئینی نیز دارد.

چه پارچه ای برای دوخت بالش عروسکی فانتزی مناسب است؟

چه پارچه ای برای دوخت بالش عروسکی فانتزی مناسب است؟

پارچه ای برای دوخت بالش های فانتزی عروسکی مناسب است که هم نرم، هم ضدحساسیت و هم به راحتی قابل شست و شو باشد. در دوخت بالش های عروسکی از پارچه های مخمل و نمدی استفاده می شود. پارچه های موجود برای دوخت بالش ها دارای انواع رنگ های متنوع و زیبا می باشد.

الگوی دوخت بالش فانتزی عروسکی ستاره

الگوی دوخت بالش فانتزی عروسکی ستاره

برای دوخت بالش عروسکی ستاره ای، وسایلی از جمله: پارچه ی مخمل پشم شیشه برای پر کردن داخل آن، و برای چشم ها و دهان می توانیم از نخ گلدوزی یا تکه های نمد استفاده کنیم.

الگو را آماده می کنیم و برای دور تا دور ستاره، هم می توانیم از نوار اریب استفاده کنیم و هم میتوانیم با نخ و سوزن بدوزیم. برای دوخت ستاره می توانیم از پارچه هایی با رنگ های سفید، آبی، صورتی و زرد استفاده کرد و این بالش در ابعاد ۵۰*۵۰ تولید می شود.

فروش بالش های عروسکی فانتزی در طرح های مختلف

فروش بالش های عروسکی فانتزی در طرح های مختلف

انواع بالش های عروسکی در طرح ها و مدل های متنوع به صورت عمده  و در بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت در سایت های معتبر ارائه شده است و بدون واسطه به فروش می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما