سایت خرید پتو نرمینه تک رنگ یک نفره

پتو نرمینه تک رنگ سروین، دارای اندازه های تک نفره و دونفره بوده که توسط کارخانه تولید پتو در کاشان، بافته و تولید شده است و این مدل پتو ژله ای را به عنوان یک پتوی مسافرتی هم می توان معرفی نمود. قیمت پتو نرمینه به دلیل فروش مستقیم از طریق سایت می تواند کاملا رقابتی باشد.

کارخانه پتو نرمینه

به خوبی می دانیم که کارخانه پتو نرمینه به عنوان یکی از برندهای قدیمی فعال در بازار می باشد که عرضه کننده پتو برای تمامی سلیقه ها و نیازها می باشد و از محصولات این کارخانه، می توان به پتو تک رنگ سروین اشاره نمود.

پتو سروین به عنوان پتو ژله ای مسافرتی هم معرفی می شود که از وزن 1100 گرمی برای نمونه های یک نفره، برخوردار است.

پتوی یک نفره نرمینه

وزن پتوی یک نفره نرمینه

برای خرید عمده پتو، یکی از عواملی که می تواند در تعیین قیمت پتو از سمت کارخانه موثر باشد، مربوط به وزن پتو خواهد بود و شرکت پتو نرمینه، با تولید پتو در وزن های مختلف، توانسته قیمت های متفاوت را هم ارائه نماید.

همین تنوع در قیمت و وزن پتو سبب می شود تا برای هر نیازی که وجود دارد، بتوان یک محصول مناسب را پیشنهاد نمود.

به طور مثال پتو یک نفره سروین، که دارای مدل های ساده و تک رنگ، گل برجسته و گلدار می باشد، وزن یک کیلوگرم نیز دارد و در تولید این مدل پتوی لب دوزی شده، از الیاف پلی استر، استفاده می شود.

بسته بندی انتخاب شده برای این پتو به صورت ساک پلاستیکی است تا هم حمل ساده تری داشته باشد و هم بتوان، شرایط بهداشتی برای نگهداری آن فراهم نمود.

پتوی دولایه

پتوی دولایه برای فروش عمده

دولایه بودن پتو به عنوان یکی از ویژگی هایی می باشد که سبب شده تا وزن پتو افزایش یابد و همینطور گرمای بیشتری را ایجاد نماید و از این مدل پتوها اغلب در فصل زمستان استفاده می شود.

با تامین این مدل پتوها، به خوبی توانسته ایم عمده فروشی آن را در بازار ایران نیز به انجام رسانیم که اگر شما بخواهید از قیمت ها مطلع شوید، تماس با ما به شما کمک زیادی می نماید.

پتو نرمینه کودک

قیمت پتو نرمینه کودک

بخش دیگری از زمینه فعالیتی شرکت پتو نرمینه در زمینه تولید پتو کودک می باشد که این محصول هم به دلیل این که از الیاف پلی استری تولید شده است، می تواند خواص و کارایی زیادی به همراه داشته باشد.

از جمله ویژگی های پتوهای پلی استری می توان به عدم ایجاد حساسیت، عدم پرزدهی، عدم رنگ دهی اشاره نمود و بدون شک، تمامی این مسائل می تواند برروی قیمت پتو هم تاثیر گذار باشد.

پتو نرمینه تک رنگ

سایت خرید پتو نرمینه تک رنگ یک نفره

اگر بخواهید به خرید عمده پتو نرمینه تک رنگ و یا گلدار با وزن ها و مدل های مختلف یک نفره و دونفره اقدام نمایید، ما سایت را به عنوان ابزار ارتباطی میان خود و شما انتخاب کرده ایم.

از این طریق، امکان بهره مندی از خدمات ویژه ای از جمله سرعت در معاملات و دریافت قیمت های بی واسطه برای افرادی که قصد تجارت های پرسود را در این عرصه دارند، به خوبی فراهم می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما