فروش ویژه روبالشتی های مجلسی مخمل پورشه

روبالشتی های مجلسی در انواع طرح ها و رنگ ها عرضه می شوند و در اختیار مشتریان قرار می گیرد و از طریق سایت های اینترنتی در کمترین زمان و با ارزان ترین قیمت می توانید این روبالشتی ها را خریداری کنید.

بالش از مهم ترین وسیله خانه می باشد که انواع متفاوتی دارند، برخی برای خواب و برخی نیز از انواع مجلسی می باشند و مخصوص مهمان می باشد. این بالش ها نیازمند یک روبالشتی زیبا و بادوام دارند تا طول عمر بالایی داشته باشند که روبالشتی مجلسی گزینه مناسبی برای این منظور می باشند.

روبالشتی های مجلسی به خاطر این که طرفداران زیادی در بازار دارد، به طور ویژه و از جنس پارچه های مقاوم دوخته می شود که تزئینات بسیار زیبایی روی آن انجام می پذیرد. این روبالشتی ها انواع مختلفی دارد که می تواند از جنس های مختلفی مثل ساتن، ابریشم های نخی، ترمه و انواع دیگر تهیه شود.

انواع روبالشتی مجلسی

انواع روبالشتی مجلسی

روبالشتی ها انواع مختلف دارند و در جنس های متنوع از جمله ابریشمی، ترمه، تترون، کرپ، حریر و … می باشد که همه از رنگ های متنوعی تولید شده اند و برخی از این ها ساده و برخی دارای گل های رنگی هستند.

روبالشتی طلاکوب یکی دیگر از نمونه های مدرن می باشد و بهترین نوع برای مهمان می باشد زیرا می توانید ارادت خود را به مهمان ها نشان دهید.

دوخت روبالشتی های مجلسی

دوخت روبالشتی های مجلسی

دوختی که برای روبالشتی های مجلسی به کار می رود نسبت به دوخت بالش های معمولی متفاوت تر است و آن را به صورت دور دوزی محکم تهیه و روی آن تزئینات ویژه به کار می برند.

در بسیاری از مراکزی که در کار تولید روبالشتی مجلسی هستند دوخت این نوع روبالشتی ها با ماشین آلات خیاطی پیشرفته انجام می شود.

مشخصات بهترین روبالشتی مجلسی

مشخصات بهترین روبالشتی مجلسی

روبالشتی های مجلسی براساس شکل ظاهری بالش ها در دو نوع لوله ای و چهار گوش تولید می شوند و از این رو قابل استفاده برای بالش های گوناگون می باشند.

این روبالشتی ها دارای زیبایی ظاهری خوبی می باشند، ابعاد مناسب دارند، رنگ و طرحی ثابت دارند، قابل شست و شوی مکرر هستند، طول عمر بالایی دارند و … بنابراین بهترین گزینه برای استفاده به عنوان روبالشتی مجلسی می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما