بهترین قیمت عمده پتو ارزان کیلویی

پتو ارزان کیلویی یا پتو درجه دو، پتوی است که از سوی کارخانه های مختلف به دلیل نقص جزئی در پتو به صورت عمده به نقاط مختلف کشور ارسال می ‌شوند.

سفارش برای خرید این پتو توسط این سایت انجام می گیرد .

بهترین قیمت عمده پتو ارزان کیلویی

پتو ارزان کیلویی

پتوهای کیلویی در ابعاد تک نفره و دو نفره در دو مدل گل برجسته و ساده انجام می شود. شما می توانید هر مدل پتوی تک رنگ و یا گلدار را به صورت کیلویی خریداری کنید. ارسال پتوها مستقیم از کارخانه انجام می گیرد.

شرکت پاندا در زمینه ارائه بهترین پتوهای کیلویی توانسته است محصولاتی را در دسترس مشتریان قرار دهد که با مشکلات جزئی و نقص های اندکی همراه هستند. پتوهای کیلویی مشکلاتی از قبیل سایه در رنگ، برجستگی دو طرفه پتو و یا اختلاف چند سانتی متری در عرض را دارا هستند.

پتو ارزان کیلویی

قیمت فروش پتوی کیلویی

پتو های کیلویی بر اساس وزن و اندازه قیمت‌های فروش مختلفی را دارند. بهترین پتوهای کیلویی پتوهای هستند که بدون داشتن سوراخ در بازار عرضه می شوند. این مدل پتوها که با نقص های جزئی همراه هستند که به سختی می ‌توان آن را تشخیص داد در بازار با قیمت های بسیار ارزان تر از پتوهای سالم در بازار به فروش می رسند.

قیمت فروش پتوی کیلویی

سفارش خرید ارزان ترین قیمت پتو

برای خرید پتو های درجه دو و کیلویی می توانید از طریق بخش فروش شرکت پاندا اقدام به تهیه برندهای برتر نمایید. چرا که این پتوها از سوی کارخانه ‌های تولید کننده درجه یک پتو در کشور توسط شرکت پاندا در سراسر کشور متناسب با سفارش مشتریان ارسال می شوند.

اطلاعات دقیق تر از خرید پتوهای کیلویی را می توانید توسط کارشناسان فروش دریافت نمایید. لیست قیمت های انواع پتوهای گل برجسته و ساده در ابعاد تک نفره و دونفره برای شما بدین طریق ارائه می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما