قیمت روبالشتی سه بعدی فانتزی عروسکی

قیمت روبالشتی سه بعدی همواره نسبت به سایر انواع روبالشتی ها با نرخ‌های بیشتری در بازار عرضه می‌شود.

با توجه به کیفیت های چاپ استفاده شده در تولید این نوع از این از روبالشتی ها باید گفت که روبالشتی های تولید شده می‌توانند قیمت‌های متفاوتی را داشته باشند.

قیمت روبالشتی سه بعدی فانتزی عروسکی

خرید روبالشتی درجه یک از تولیدی

شرکت پاندا با توجه به فروش با کیفیت ترین محصول توانسته است روبالشی های سه بعدی درجه یک را در اختیار مشتریان قرار دهد که بر اثر شستشو هرگز دچار تغییر رنگ نمی شوند.

از مهم ترین خصوصیات روبالشتی باکیفیت سه بعدی عدم نقصان کیفیت آن بعد از شستشو می باشد که شرکت پاندا امکان خرید این روبالشتی درجه یک را فراهم آورده است.

با توجه به همکاری شرکت پاندا با بهترین تولیدکنندگان شما می توانید از طریق این سایت بدون پرداخت هزینه گرانی روبالشتی های مورد نیاز را به صورت مستقیم از تولیدی دریافت نمایید.

خرید روبالشتی درجه یک از تولیدی

روبالشتی سه بعدی با طرح کارتونی

یکی از پرفروشترین روبالشی هایی که امروزه خریداران بسیاری انواع آن به ثبت سفارش نموده اند، روبالشی با طرح های عروسکی و فانتزی می باشد.

این نوع از روبالشی ها که مناسب برای کودکان و نوجوانان می باشد می ‌توانند با در بر داشتن کیفیت عالی نسبت به شستشو به عنوان یکی از بهترین روبالشی های مصرفی برای کودکان و نوجوانان باشد.

اگر به دنبال خرید جدیدترین طرح های کارتونی هستید شرکت پاندا مجموعه ای از روبالشتی های سه بعدی با طرح های مختلف را آماده عرضه نموده است.

روبالشتی سه بعدی با طرح کارتونی

قیمت روبالشتی سه بعدی

قیمت های فروش روبالشی سه بعدی بر اساس نوع پارچه متفاوت می باشد. جهت دریافت قیمت نسبت به خرید روبالشتی با طرح های سه بعدی از روبالشی با جنس نخی و یا مخمل می توانید کارشناسان بخش فروش تماس حاصل بگیرید و از ابعاد این روبالشتی های تولید شده مطلع شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما