قیمت بالش پشم شیشه ای وزن یک کیلوگرم

قیمت بالش پشم شیشه بر اساس وزن بالش متفاوت می‌باشد. بالش هایی که با این مدل تولید شده ‌اند می‌ توانند با توجه با خاصیت برگشت پذیری که دارند به عنوان یک بالش با کیفیت مورد استفاده بسیاری از خریداران قرار بگیرند.

از آنجا که انواع مختلف از ابعاد استاندارد بالش های پشم شیشه ای در بازار عرضه شده است شما می توانید قیمت های تولیدی این محصولات را از طریق شرکت پاندا تنها با یک تماس بر اساس ابعاد به دست آورید.

قیمت بالش پشم شیشه ای وزن یک کیلوگرم

بالش های پشم شیشه ای ارزان

پشم شیشه یک الیاف مصنوعی می باشد که امروزه در صنایع متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به نیاز بازار در کیفیت ها و ضخامت مختلف تولید می شود.

بالش های تولید شده از پشم شیشه دارای زیپ هستند و در وزن سنگین یک کیلوگرم و وزن های پایین تر ۷۵۰ گرم نیز تولید می شوند. بالش های سبک تر وزن های ارزان تری را دارا هستند.

بالش های پشم شیشه ای ارزان

قیمت بالش پشم شیشه ای

شما می توانید متناسب با نیاز خود مناسب ترین قیمت این نوع از بالش ها را با هر وزنی از طریق شرکت پاندا مستقیم از تولیدی دریافت نمایید.

مناسب ترین قیمت های فروش از طریق شرکت پاندا ارائه می گردد. این مرکز یقینا مرکزی معتبر برای تأمین انواع بالش های بزرگسال و کودک خواهد بود.

قیمت بالش پشم شیشه ای

خرید انواع بالش باکیفیت از شرکت پاندا

شرکت پاندا یکی از بهترین مراجع ارائه دهنده قیمت‌های فروش بالش های پشم شیشه می باشد. شما می توانید وزن ها و ابعاد متفاوت این نوع از بالش ها را با مناسب ترین قیمت ها را از طریق این مرکز دریافت نمایید.

کارشناسان آماده پاسخگویی به شما برای اطلاعات در زمینه انواع بالش می باشند. انواع بالش هایی که از پنبه طبیعی و الیاف های مصنوعی تولید شده اند با قیمت های ویژه برای شما ارسال خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما