قیمت بالش لایکو وزن یک کیلوگرم عمده

قیمت بالش لایکو به عنوان یک بالش بسیار با کیفیت و با دوام همراه با نرخ های رقابتی از شرکت پاندا فرزان در دسترس خریداران قرار می گیرد.

بالش هایی که با الیاف لایکو تولید می ‌شوند این امتیاز را دارند که با داشتن قیمت های مناسب با دوام عمر بالا بدون نیاز به حلاجی برای استفاده روزانه مصرف کنندگان در بازار عرضه شوند.

قیمت بالش لایکو وزن یک کیلوگرم عمده

خرید بالش با وزن  ۱کیلوگرم لایکو

امروزه تولید کنندگان توانستند این مدل بالش را با وزن های مختلف تولید نمایند. تنوع تولیدات صورت گرفته از وزن های مختلف این بالش موجب شده است تا میزان نرمی و سفتی مختلفی از این بالش تولید شود. بنابراین متناسب با نیاز مشتریان امکان خرید آن به وجود آمده است.

با توجه به مناسب بودن میزان نرمی بالش های لایکو با وزن ۱ کیلوگرم خریداران عمده می توانند این محصول را که از نظر عدم آسیب به گردن و ستون فقرات با بهترین ارتفاع و میزان نرمی تولید شده اند را با برخورداری از تمامی استانداردهای لازم از طریق شرکت پاندا با نرخ و تولیدی تهییه نمایند.

خرید بالش با وزن  1کیلوگرم لایکو

قیمت بالش لایکو

بالش های لایکو از نظر بهداشتی بسیار عالی هستند و می ‌توانند به عنوان بالش های آنتی باکتریال مشتریان بسیاری داشته باشند. خریداران عمده می توانند در صورت تمایل این محصول بادوام را به همراه ساک حمل مستقیم از کارخانه خریداری کنند.

شرکت پاندا با عرضه قیمت های رقابتی شرایط ویژه ای را برای خریداران فراهم آورده است.

قیمت بالش لایکو

سفارش بالش استاندارد لایکو

با توجه به انتخاب بالش با ارتفاع های مختلف متناسب با میزان سرشانه افراد مختلف، شما می ‌توانید بالش های لایکو را با بهترین ایجاد شرایط خواب تنها با یک تماس به دست آورید.

فروش این محصول با کمترین هزینه باربری از کارخانه برای شما انجام می گیرد. ابعاد ۵۰ در ۷۰ بالش های تولید شده با الیاف لایکو در وزن های مختلف در این مرکز برای شما ثبت سفارش می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما