قیمت پتو نرمینه ساده مدل نگین

قیمت پتو نرمینه ساده بر اساس آخرین تولیدات صورت گرفته از کارخانه به صورت مستقیم برای شما ارائه خواهد شد. کارخانه نرمینه از بهترین مراجع تامین کننده پتوهای با کیفیت ایرانی می باشد که توانسته است در طول سال ها فعالیت خود نامی درخشان و اطمینان بخشی را در میان تمامی خریداران از ان خود نماید.

قیمت پتو نرمینه ساده مدل نگین

قیمت پتو نرمینه ساده

با توجه به این که مدل های متنوع پتو از کارخانه نرمینه تولید شده است، می تواند برای تمامی سلیقه ها بهترین انتخاب برای خرید باشد. پتوهای نرمینه را شما می ‌توانید در وزن ها و ضخامت های مختلف به منظور خرید پتوهای ضخیم و یا پتوهای سبک مسافرتی داشته باشید.

از مدل های پرفروش پتوهای نرمینه پتوی نگین می باشد. این مدل پتو هم به صورت ساده و هم به صورت گلدار تولید شده است.

قیمت پتو نرمینه ساده

خرید پتوی نگین با ارزان ترین قیمت

شما می توانید پتوهای ساده نگین را با تنوع رنگ بندی خریداری کنید. از مهم ترین عواملی که موجب شده است تا انتخاب پتوی نگین برای خریداران عمده با قطعیت همراه باشد، نرخ های فروش پتو بر اساس قیمت فروش کارخانه از شرکت پاندا و همچنین ارائه بهترین کیفیت پتو از کارخانه نرمینه بوده است.

مقایسه قیمت های فروش و همچنین کیفیت های ارائه شده از پتوها موجب شده است تا خریداران عمده تمایل بسیاری به تهیه مدل نگین کارخانه نرمینه داشته باشند.

خرید پتوی نگین با ارزان ترین قیمت

لیست قیمت خرید پتو از کارخانه

لیست قیمت فروش از انواع طرح های پتوی نگین موجب شده است تا خریداران خواهان طرح های گل دار و یا طرح های ساده بتوانند به راحتی محصول مورد نظر را انتخاب نمایند.

شما می توانید این پتوهای های ضد حساسیت و ضد چروک را که نوار دوزی شده هستند و بافتی بسیار لطیف و منسجم دارند را با طرح های ساده خریداری کنید. جهت برقراری ارتباط با بخش فروش و دریافت قیمت های جدید کارخانه با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما