قیمت روتختی دونفره ژاکارد کریستال ده تیکه

قیمت روتختی دونفره ژاکارد را می توانید از طریق شرکت پاندا و تماس با کارشناسان به دست آورید. با توجه به قیمت های رقابتی عرضه شده، شرکت پاندا توانسته است انواع با کیفیت روتختی ژاکارد را با جدیدترین طرح ها در  سراسر کشور توزیع نماید.

روتختی های ژاکارد کریستال با تعداد ۱۰ تکه امروزه طرفداران بسیاری را یافته است.

قیمت روتختی دونفره ژاکارد کریستال ده تیکه    

قیمت روتختی دونفره ژاکارد

جنس ژاکارد پنبه با تراکم بالا در تولید روتختی ژاکارد کریستالی موجب شده است تا بدون آب رفت و بدون تغییر رنگ بر اثر شستشو سالیان مورد استفاده مداوم مصرف‌کنندگان قرار بگیرند.

با توجه به امکان شستشو با دست ماشین لباسشویی این روتختی های زیبا می توانند کیفیت خود را سال‌ها در معرض نمایش قرار دهند.

زیبایی های منحصر به فرد این روتختی های ژاکارد کریستالی موجب می شود که همراه با تنوع رنگ گسترده به عنوان یکی از زیباترین روتختی های عروس مورد انتخاب خریداران قرار بگیرد.

قیمت روتختی دونفره ژاکارد کریستال ده تیکه    

روتختی دونفره ژاکارد کریستالی ۱۰ تکه

روتختی های تولید شده دارای روبالشی در ابعاد ۵۰ * ۷۰ ، روکوسنی در ابعاد ۴۰ *، ۴۰ روی تختی در ابعاد ۲۰۰ * ۱۸۰ و ۲۰۰ * ۱۶۰ می باشد. همچنین دارای لحاف در ابعاد ۲۲۰ * ۲۴۰ با کیفیت عالی الیاف می باشد.

شما می توانید تنوع طرح و رنگ را از طریق تماس با کارشناسان شرکت پندا دریافت نمایید. عرضه مستقیم از بهترین مراکز تولیدی نگرانی شما را نسبت به دریافت کیفیت برطرف می سازد.

قیمت روتختی دونفره ژاکارد کریستال ده تیکه    

استعلام قیمت روتختی دونفره ژاکارد کریستال

اگر به دنبال خرید سرویس روتختی بسیار شکیل و زیبا هستید می توانید روتختی های کریستال را خریداری کنید. این نوع از روتختی ها در تعداد تکه های مختلف که همراه با بسته بندی بسیار زیبا به فروش می رسند می توانند به عنوان یک روتختی لوکس مورد استفاده قرار بگیرند.

اعلام قیمت از تولیدی های مختلف توسط شرکت پاندا انجام می‌گیرد. شما می توانید نرخ های متفاوت روتختی ژاکارد کریستال را از این مرکز را دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما