قیمت پتو زمرد دو نفره شرکت نیکوبافت

قیمت پتو زمرد دو نفره بر اساس طرح ها و رنگ بندی گوناگون و نقوش برجسته آن متفاوت است. پتوهای زمرد از مدل های برتر تولید شده پتو از کارخانه نیکو بافت هستند که می‌ توانند به واسطه داشتن نرمی و لطافتی فوق العاده و قیمت‌های فروش منصفانه از انتخاب های اول خریداران قرار بگیرند.

قیمت پتو زمرد دو نفره شرکت نیکوبافت

قیمت پتو زمرد دو نفره

از آنجا که پتوهای دو نفره تولید شده با نام زمرد در ابعاد ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتیمتر هستند، می توانند با داشتن نوارهای کناره پتو با دوستی محکم، دوام عمر بیشتری را برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشند.

این مدل از پتوها با قابلیت استفاده به عنوان روتختی می توانند، با تنوع رنگی که دارند برای هر اتاق خوابی انتخاب ایده آل باشند.

قیمت پتو زمرد دو نفره

فروش پتو زمرد در بخش صادرات

از آنجایی که کارخانه نیکوبافت همت خود را بر تولید انواع پتوی درجه یک قرار داده است، توانسته است با ارائه مدل های مختلف از پتو فعالیت ویژه ای در بخش صادرات داشته باشد.

از آنجا که تمامی محصولات تولید شده از طرح های مختلف پتو نیکوبافت این امتیاز را دارند که در بخش صادرات نیز به فروش برسند می ‌توانند برای بسیاری از صادرکنندگان بهترین انتخاب باشند.

به منظور خرید این مدل از پتوهای باکیفیت زمرد و ارسال به کشورهای همسایه می توانید با ما تماس بگیرید.

فروش پتو زمرد در بخش صادرات

لیست قیمت انواع پتوی نیکوبافت

شرکت نیکو بافت با ارائه لیست قیمت تولیدات جدید خود به شرکت پاندا توانسته است، مشتریانی که در نقاط مختلف کشور قرار دارند را با پخش مستقیم همراه سازد.

شما در هر نقطه از ایران که باشید می توانید با دریافت لیست قیمت های خرید انواع پتوی زمرد و سایر پتو های تولید شده از کارخانه نیکو بافت بهترین خرید ارزان و آنلاین از کارخانه را تجربه نمایید. کارشناسان آماده پاسخ به تماس های شما هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما