قیمت بالش پر مرغ عمده تولیدی پاندا

قیمت بالش پر مرغ از سوی شرکت پاندا می تواند همراه با مناسبترین نرخ ها و بهترین کیفیت ها باشد. از خصوصیات مهمی که بالش های تولید شده با پر دارند این است که این بالش بسیار نرم هستند و نیازی به حلاجی کردن آن در طول سالها استفاده ندارد.

قیمت بالش پر مرغ عمده تولیدی پاندا

خرید بالش استاندارد با پر

پرهای  مرغ با شستشوی بهداشتی برای تولید بالش به سوی کارگاه های تولیدی ارسال می ‌شوند. شرکت پاندا نیز به عنوان یکی از مراکز تولید کننده بالش توانسته است بالش های مدل پر مرغ را با بهترین کیفیت از نظر رعایت نکات بهداشتی و بهترین قیمت نسبت به سایر مراکز عرضه کننده در بازار به فروش برساند.

تولید بالش در ابعاد ۵۰ در ۷۰ صورت می گیرد. بنابراین شما می ‌توانید بالش های مورد استفاده بزرگسالان را در این ابعاد با نرخ تولیدی دریافت نمایید.

خرید بالش استاندارد با پر

قیمت بالش پر مرغ در وزن های مختلف

با توجه به مناسب بودن کیفیت های حاصل از تولید انواع کالای خواب از پر مرغ، شما عزیزان می توانید جهت تولید بالش خواب نوزادان سفارش خود را به این مرکز بدهید.

تولید بالش در وزن های مختلف انجام می گیرد. بنابراین برای خرید بالش با وزن ۹۰۰ گرم تا یک و نیم کیلوگرم می ‌توانید از طریق شرکت پاندا و تماس با کارشناسان محصول مورد نیاز خود را به ثبت رسانید. لیست قیمت بالش از این طریق اعلام می شود.

قیمت بالش پر مرغ در وزن های مختلف

خرید بالش از تولیدی پاندا

سفارش شما در کمترین زمان ممکن آماده خواهد شد. ارسال با باربری و کمترین هزینه انجام می ‌گیرد. بنابراین در هر کجای کشور که باشید می توانید به بهترین کیفیت های بالش پر مرغ شرکت تولیدی پاندا دست یابید.

از مهمترین عواملی که موجب شده است تا خریداران بتوانند بالش های تولید شده با پر مرغ را از شرکت پاندا خریداری نمایند ارائه قیمت های رقابتی آن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما