حاشیه سود پتو مسافرتی پتو ژله ای تیسا

پتو مسافرتی پتو ژله ای امروزه مخاطبان بسیاری را در هر بازار فروشی دارند. متنوع ترین مدل های پتوهای مسافرتی ژله ای از برندهای خارجی و ایرانی در بازار وجود دارد.

از آنجا که تمایل بسیاری از مشتریان به سوی خرید پتو های ارزان قیمت بوده است، موجب شده است تا برندهای نامعتبر و پتوهایی با تار و پودی غیر منسجم در بازار به فروش برسند.

 حاشیه سود پتو مسافرتی پتو ژله ای تیسا

پتو مسافرتی پتو ژله ای تیسا

خریداران عمده ای که به دنبال خرید محصولی با کیفیت و ارزان قیمت برای فروش در فروشگاه‌های خود هستند می ‌توانند از طریق شرکت پاندا و دریافت راهنمایی ها از این مرکز بهترین برند ایرانی را به نرخ کارخانه دریافت کنند.

یکی از برترین تولیدات صورت گرفته از پتوهای مسافرتی ژله ای برند تیسا می باشد. پتوهای تولید شده با نام تیسا از بافتی نرم و نقوشی گل برجسته تولید شده اند. این پتوها در رنگ بندی گوناگون هستند، بنابراین با داشتن ظاهری زیبا می ‌توانند به‌عنوان پتوهای بسیار مرغوب و منسجم که از نظر تار و پود ضخامت خوبی را دارند مورد استفاده ی تمامی مشتریان قرار بگیرند.

پتو مسافرتی پتو ژله ای تیسا

فروش پتوی ژله ای با سود خوب

یکی از عواملی که موجب می ‌شود تا خریداران عمده به سوی برند تیسا تمایل داشته باشند، حاشیه سود خوب این محصول است. چرا که خرید مستقیم از کارخانه به نرخ ارزان، استقبال خوب مشتریان در بازار را به دنبال خواهد داشت و سود مناسبی از فروش این محصول بدین ترتیب به وجود می آید.

فروش پتوی ژله ای با سود خوب

خرید ارزان پتوی تیسا

تمامی خریداران عمده در نقاط مختلف کشور می ‌توانند با در نظر گرفتن به ارزانترین محصولات ارائه شده از شرکت پاندا محصولاتی ویژه را خریداری کنند.

با توجه به کارآمد بودن پتوهای ژله ای و امکان استفاده آن در چهار فصل می ‌توان گفت بازار فروش این محصول نیز در کشورهای همسایه بسیار رونق دارد. شما می توانید پتوهای ژله ای تیسا را با حاشیه سود بالا به کشورهای مختلف نیز صادر نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما