تشک سفری ارزان | تشک دو کیلویی پارچه فلامنت | پاندا

تشک سفری ارزان

تشک سفری ارزان سبک و کم حجم را با انتخاب نمونه هایی همچون تشک های دو کیلویی پارچه فلامنت از شرکت پاندا می توانید تهیه نمایید. تولید تشک در کارخانه اصفهان، عرضه مستقیم را هم برای مشتریانی که عمده خریدار هستند، فراهم ساخته و برای ثبت سفارش انواع محصولات تشک و کالای خواب، می توانید با ما در تماس باشید.

پارچه های کتان، یکی از بهترین نمونه پارچه هایی هستند که در صنعت کالای خواب هم مورد استفاده در بخش های متعددی همچون دوخت تشک مسافرتی، دوخت روتختی و انواع لحاف و … قرار می گیرد.

در این قسمت، هدف ما، معرفی و فروش انواع تشک مهمان و سفری یک نفره و دونفره و همچنین نمونه تشک های نوزاد و نوجوان می باشد که با سایز و اندازه های استاندارد، شاهد تولید و عرضه این محصولات می باشیم و سفارش عمده آن ها هم به سادگی، از درب کارخانه، قابل انجام خواهد بود.

تشک مهمان و تشک سفری ارزان قیمت

در صنعت تولید کالای خواب، بدون شک یکی از مهم ترین پارامترهای مورد بحث و بررسی، مربوط به نوع الیاف مورد استفاده برای پر کردن داخل تشک می باشد که این متریال، می تواند از جنس پنبه، پشم، الیاف لایکو، اسفنج، ابر و … باشد.

در خصوص الیاف لایکو، خوب است بدانید که استفاده تنها از این الیاف، منجر به تعریق به هنگام خواب می شود چرا که ماهیت گرمایشی دارد اما تولید کنندگان، به منظور جلوگیری از این امر، اقدام به ترکیب پرز و الیاف می نمایند که این مسئله هم به نوبه خود، می تواند به حذف آن ویژگی، کمک نماید.

اما امروزه یکی از پیشرفت هایی که شاهد آن هستیم، مربوط به استفاده از لایه های آکاردئونی در داخل تشک خواهد بود که این لایه ها، به افزایش حجم تشک هم کمک شایانی می نماید و همین مسئله، منجر به ارائه یک ظاهر زیبا هم خواهد شد.

ابعاد تشک سنتی

ابعاد تشک سنتی پنبه ای و وزن آن

در بحث تولید تشک های سنتی زمینی که با الیاف طبیعی و ارگانیک نظیر پنبه و پشم، پر می شوند، باید گفته شود که این نوع از تشک های سنتی، برای سایز یک نفره، با وزن شش کیلوگرم و ابعاد دومتر در یک متر، تولید می شوند.

وزن شش کیلوگرم، منجر به ایجاد ارتفاع بالای ده سانتی متری می شود و علاوه بر آن، می توان شاهد این مسئله هم بود که پس از مدتی استفاده از این تشک ها، ارتفاع آن هم کاهش نمی یابد.

اما در خصوص ابعاد تشک سنتی یک نفره، خوب است بدانید که برای شما، این قابلیت وجود دارد تا بسته به نوع زمینه های مصرفی مد نظرتان، بتوانید اقدام به  سفارش انواع مختلف تشک های پنبه ای با سایز و اندازه های مختلف نمایید.

قیمت خرید جدیدترین تشک مسافرتی

قیمت خرید جدیدترین تشک مسافرتی

جدیدترین تولیداتی که در صنعت کالای خواب و در عرصه تشک های مسافرتی انجام شده است، مربوط به تشک های آکاردئونی است و با توجه به این که دوخت این نوع از تشک های سبک و ارزان قیمت، با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات مدرن امروزی انجام می شود، می توان از کیفیت کار و همچنین ظرفیت بالای تولید آن، مطمئن شد.

سوالی که می تواند از سمت مشتریان مطرح شود، مربوط به این است که قیمت خرید جدیدترین تشک های مسافرتی و مهمان برای سفارش عمده، چقدر است؟

پارامترهایی نظیر وزن، کیفیت از جمله عوامل تعیین کننده قیمت می باشد و با توجه به عدم ثبات در بازار کشور ما، اعلام قیمت از طریق سایت، امری غیر ممکن خواهد بود و به همین دلیل، با قرار دادن راه های ارتباطی مجموعه پاندا، به خوبی توانسته ایم پاسخگوی مشتریان خود باشیم و شما هم برای اطلاع از قیمت محصولات مسافرتی شرکت پاندا، می توانید با ما در تماس باشید.

خرید فروش عمده تشک مسافرتی مهمان ارزان قیمت

خرید و فروش تشک مسافرتی، برای شهرهای بسیاری در کشور ما، مورد نیاز می باشد که یکی از درخواست هایی که از سمت مشتریان مطرح می شود، مربوط به خرید تشک ارزان قیمت خواهد بود اما چگونه می توان به این نوع از تشک های مسافرتی دست یافت؟ آیا صرف کاهش کیفیت، باید قیمت ها را کاهش داد؟

پاسخ این سوال، منفی است چرا که روش ها و راهکارهای زیادی وجود دارد که یک تولید کننده از جمله در صنعت کالای خواب، می تواند محصولات خود را با هزینه های کمتری در اختیار مشتریان خود قرار دهد و یکی از این مسیرها، مربوط به روش های فروش کالای خواب و تشک مسافرتی خواهد بود.

فروش غیر حضوری، فرصتی را فراهم ساخته تا مشتریان دیگر شهرها هم بتوانند ارتباط مستقیم با کارخانه تولیدی تشک در اصفهان داشته و اقدام به ثبت سفارش ارزان ترین محصولات ما نمایند.

شرکت پاندا خواب

عمده فروشی تشک برای صادرات

اما عمده فروشی تشک از کارخانه تولیدی اصفهان، موقعیتی را فراهم می آورد که منجر به ایجاد فرصت های صادرات هم می شود و به همین دلیل است که ما تبلیغات و بازاریابی گسترده ای را در عرصه فروش محصولات خود، به انجام رسانیده ایم.

محصولات شرکت پاندا، محدود به تشک سفری ارزان نبوده و انواع بالش، تشک های سنتی، روتختی و پتو هم وجود دارد که به جهت سفارش عمده این محصولات، راه های ارتباطی این سایت، می تواند پاسخگوی شما عزیزان باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما