تشک مسافرتی قیمت عمده شرکت پاندا

تشک مسافرتی قیمت عمده و ارزان از شرکت پاندا می ‌تواند شامل تشک های استاندارد از ضخامت های ۳ تا ۱۵ سانتی متر باشد. با توجه به اینکه تشک های مسافرتی از بخش های تولیدی فعال شرکت پاندا می توانند به همراه بهترین نوع الیاف و پارچه باشند انتخابی عالی برای شما عزیزان به شمار می آیند.

تشک مسافرتی قیمت عمده شرکت پاندا

بهترین تشک سبک مسافرتی

بهترین مدل های تشک های مسافرتی آنهایی هستند که از نظر وزن و ضخامت با یکدیگر تناسب دارند.

تشک های استاندارد تولید شده با وزنهای ۲ تا ۵ کیلوگرم می توانند از نظر وزن ایده آل باشند. با این حال شما عزیزان می توانید قیمت های فروش مختلف تشک های سبک مسافرتی را با کاور حمل و یا عدم آن برای خرید جویا شوید.

مدل های مرغوب تشک برای جابه جایی راحت تر با الیاف هایی سبک تولید شد اند تا هم راحت تر حمل شوند و هم خوابی خوب را به وجود آورند.

بهترین تشک سبک مسافرتی

تشک مسافرتی قیمت عمده

قیمت های عمده ارائه شده برای خرید تعداد بالای تشک ها می تواند در ابعاد تک نفره و دو نفره متفاوت باشد. بیشترین حجم سفارش برای خرید تشک های تک نفره های سبک می تواند شامل تشک های تولیدی پاندا باشد.

شما می توانید برای خرید عمده و سفارش برای طرح های متنوع تشک های سبک از مرغوبترین نوع الیاف با دوام و ماندگاری مطلوب با شرکت پاندا تماس بگیرید.

تشک مسافرتی قیمت عمده

قیمت تشک ارزان مسافرتی

تشک های مسافرتی انواع مختلفی دارند که این نوع از تشک ها تولید شده از پشم شیشه و یا فوم آکاردئون هستند که هر کدام قیمت های فروش مجزایی را دارند.

با توجه به میزان راحتی و دوام عمر تشک های تولید شده شما می توانید انتخاب های ارزان تر و یا گران تر از این تشک ها را داشته باشید. جهت دریافت قیمت با کارشناسان بخش فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما