بازار عمده فروشی پتو نرمینه کودک

پتو نرمینه کودک یکی از مدل های جذاب پتو برای گروه های سنی پایین می باشد که با طرح‌ های زیبا تولید شده است. این پتوها با نقوش گل برجسته همراه هستند که زیبایی آن را دو چندان نموده است.

شما می توانید مدل های متفاوتی از این محصول را در دو سایز کوچک و بزرگ تر انتخاب کنید. پتوهای نرمینه با طرح های عروسکی به عنوان یکی از کالاهای اساسی کودکان با بهترین مواد اولیه تولید شده اند.

بازار عمده فروشی پتو نرمینه کودک

خرید عمده پتو نرمینه کودک

محصولات کودک کارخانه نرمینه بدون پرزدهی می توانند گرمابخشی مطلوبی را ارائه دهند. اگر به دنبال خرید جدیدترین طرح ها هستید این مجموعه توانسته است مدل های بسیار زیبا از طرح و رنگ پتوی دخترانه و پسرانه را در بازار عرضه کند.

بازار خرید و فروش انواع پتو کودک از برندهای مختلفی می باشد. خرید و فروش متنوع ترین برندها می‌تواند با قیمت های متفاوت نیز همراه باشد. اما اگر کیفیت در اولویت قرار دارد، ما به شما پتوهای  نوزاد و کودک نرمینه را پیشنهاد میکنیم.

خرید عمده پتو نرمینه کودک

انواع پتوی کودک با طرح عروسکی

این پتوها در سایز کوچکتر از ۱۰۰ در ۸۰ سانتیمتر و سایز بزرگ  ۱۰۰در ۱۴۰ سانتیمتر تولید شده اند. خریداران عمده جهت ثبت سفارشات خود می ‌توانند طرح های متنوع را مشاهده و سپس ثبت سفارش نمایند.

پتو های تولید شده با تصاویر کارتونی و انیمیشنی در ابعاد تک نفره نیز تولید شده است. ابعاد استاندارد این پتو مناسب تخت های یک نفره می باشد.

انواع پتوی کودک با طرح عروسکی

سفارش خرید پتو مستقیم از کارخانه

شما می توانید طرح های مختلف را به صورت گل برجسته و یا ساده سفارش دهید. متنوع ترین مدل های پتو از سوی کارخانه نرمینه برای شما با ثبت سفارش آنلاین انجام می گیرد. بنابراین با استعلام قیمت های فروش محصولات مورد نیاز از پتوهای عروسکی را مستقیم از کارخانه دریافت می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما