عمده فروشی پتو نرمینه طرح کودک

پتو نرمینه طرح کودک یکی از پتوهای بسیار پرفروشی است که شرکت پاندا توانسته است از بهترین الیاف در تولید آن استفاده نماید.

کارخانه نرمینه با توجه به انتخاب مواد اولیه مرغوب محصولاتی بسیار با کیفیت را تولید نموده است.

عمده فروشی پتو نرمینه طرح کودک

پتو نرمینه طرح کودک

 پتوهای کودک با طرح های بسیار متنوع تولید شده اند و می توانند در میان تمامی محصولات تولید شده از این کارخانه به عنوان محصولاتی بسیار پر کاربرد و درجه یک در بازارهای فروش داخلی و خارجی بیشترین میزان استقبال را داشته باشند.

پتوهای نرمینه برای کودکان به صورت ساده و گل برجسته تولید شده اند.

استفاده از رنگ ها و کیفیت عالی طرح های آن موجب شده است تا خریداران بتوانند این پتو را با کیفیت های مشابه با بهترین برندهای خارجی خریداری کنند.

پتو نرمینه طرح کودک

انواع پتوی کودک از کارخانه نرمینه

شرکت پاندا به عنوان مرکز پخش عمده و مستقیم از کارخانه توانسته است پتوهایی را در دسترس خریداران قرار دهد که به صورت روزانه از کارخانه تولید ‌شده اند. بنابراین شما می ‌توانید پتوهای کودک را بی واسطه از کارخانه بدون هزینه انبار داری با جدیدترین نرخ ها تهیه کنید.

پتوهای طرح کودک نرمینه در دو مدل تولید شدند پتوهای نوزادی در اندازه های ۸۰ در ۱۱۰ واندکی بزرگتر در اندازه ۱۱۰ در ۱۴۰ سانتی متر و همچنین پتوهایی با ابعاد یک نفره که از طرح های کارتونی تولید شده اند. با توجه به نیاز خود می توانید قیمت های فروش انواع مختلف پتوهای نرمینه با طرح های کارتونی جویا شوید.

انواع پتوی کودک از کارخانه نرمینه

خرید پتو مستقیم از کارخانه نرمینه

تاسیس شرکت پاندا در جهت خرید انواع پتو با قیمت کارخانه به آسان ترین شیوه ممکن، بسیار رضایت بخش برای خریداران در سراسر کشور بوده است.

کارشناسان بخش فروش آماده اند تا با ارائه اطلاعات شما بهترین قیمت های فروش پتو با مدل های جدید تولیدی را در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما