فروش عمده بالش های فانتزی کودک

بالش های فانتزی کودک ، یکی از بهترین انتخاب ها برای اتاق کودکان و نوزادان می باشد که تنوع زیادی دارد و در اندازه ها و طرح های مختلف می توان آنها را تهیه نمود.

از آنجایی که کودکان برای بازی، علاقه ی زیادی به پرتاب کردن بالش ها دارند و چون بالش های فانتزی از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند گزینه های خوبی برای این منظور می باشند.

بالش های فانتزی طرح های عروسکی، یکی از بهترین انتخاب ها برای زیباتر شدن اتاق کودکان می باشند. برای انتخاب بالش های فانتزی عروسکی بهتر است طرحی را انتخاب کنیم که هم متناسب با جنسیت کودک و هم علاقه ی کودک نسبت به آن باشد.

رنگ بالش های فانتزی کودک باید چگونه باشد؟

رنگ بالش های فانتزی کودک باید چگونه باشد؟

رنگ ها یکی از فاکتورهای مهم در چیدمان و دکور می باشند که بر روی احساسات افراد تاثیر می گذارند. هر چقدر رنگ ها جذاب تر و شاد تر باشند فضای داخلی منزل بسیار دلباز تر و شیرین تر می شود.  برای کودکان بهتر است بالش های فانتزی عروسکی رنگ شاد انتخاب کنیم جوری که زود کثیف نشوند.

بالش فانتزی کودک طرح فیل

بالش فانتزی کودک طرح فیل

بالش عروسکی طرح فیل یکی از انواع بالش های فانتزی کودکان می باشد که با  پارچه ی مخمل درجه یک در رنگ های آبی و صورتی دوخته شده است و در تولید این بالش از تکه های نمدی و نخ گلدوزی نیز استفاده شده است.

ابعاد حدودی این بالش ۵۰*۴۰ سانتی متر می باشد. این بالش بعد از  استفاده ی طولانی مدت دچار فرورفتگی نمی شود.

پرطرفدارترین بالش های عروسکی فانتزی دخترانه و پسرانه کدام اند؟

پرطرفدارترین بالش های عروسکی فانتزی دخترانه و پسرانه کدام اند؟

بالش های فانتزی دخترانه و پسرانه در انواع طرح ها و مدل ها تولید    می شوند. در میان بالش های عروسکی فانتزی پسرانه طرح بن تن و  مرد عنکبوتی بسیار پرطرفدار و مورد استقبال می باشند و بالش های عروسکی فانتزی دخترانه طرح ماه، ستاره و ابر خندون پرطرفدار می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما