فروش عمده روبالشی صورتی نخی پنبه دوزی شده

روبالشی صورتی یکی از پرطرفدارترین روبالشی های تولید شده می باشد که با کیفیت بالای پارچه همواره رضایت مشتریان را نیز به دنبال داشته است. روبالشی صورتی پنبه دوزی شده از آن جمله روبالشی هایی می باشد که نظر هر خریداری را به خود جلب نموده است، چرا که قیمت مناسب به همراه ثبات رنگ در اثر شستشو و حفظ کیفیت پارچه بر اثر استفاده مداوم موجب شده است تا روبالشی های پنبه دوزی شده با خرید عمده مواجه باشد.

فروش عمده روبالشی صورتی نخی پنبه دوزی شده

فروش عمده روبالشی صورتی

با توجه به سفارش های مختلف و مکرر مشتریان نسبت به دریافت روبالشی صورتی موجب شده است تا شرکت پاندا در جهت پاسخ به این نیازمشتریان طیف گسترده‌ای از انواع مختلف روبالشی نخی صورتی را به صورت ساده تک رنگ و یا طرح دار آماده فروش نماید.

ارائه قیمت مناسب به همراه تخفیف های ویژه از مزیت هایی می باشد که این شرکت برای شما عزیزان آماده نموده است. روبالشی صورتی را می توانید به صورت نخی ساده و یا نخ پنبه دوزی شده بدون واسطه از تولید کننده خریداری نمایید.

فروش عمده روبالشی صورتی

روبالشی صورتی پنبه دوزی شده

روبالشی های پنبه دوزی شده با توجه به نرمی و لطافت بسیاری که دارند می توانند خوابی بسیار راحت را برای مصرف کنندگان به وجود آورند.

از آنجا که استفاده از پارچه های ضد حساسیت و نرم از اصول اولیه انتخاب پارچه برای دوخت روبالشی می باشد، تنوع گسترده از طرح های این نوع از روبالشی ها را می توانید با رنگ های مختلف که رنگ صورتی انتخاب بسیاری از دختران و بانوان می باشد را تنها با یک تماس دریافت نمایید.

روبالشی صورتی پنبه دوزی شده

قیمت روبالشی های پنبه دوزی شده

روبالشی های نخی روبالشی های نخی پنبه دوزی شده قیمت های مناسب تری را برای فروش در بر دارند. با توجه به حذف واسطه ها و ایجاد ارتباط مستقیم خریداران با تولید کننده می ‌توان قیمت فروش مناسب تری را دریافت کرد. تفاوت در ابعاد مختلف روبالشی ها و نیز نوع دوخت آنها موجب شده است تا قیمت های مختلفی را برای فروش عمده داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما