لیست قیمت عمده پتو مسافرتی ساده سروین

پتو مسافرتی ساده را می توانید با قیمت عمده با توجه به نهایت زیبایی و جذابیت آن با وزنی بسیار سبک و قیمت مناسب از طریق این مرکز سفارش برای خرید عمده دهید. یکی از محصولاتی که با کیفیت بسیار خوب از کارخانه نرمینه تولید می شود انواع پتوهای مسافرتی با کیفیت عالی سروین است که به عنوان محصولی صادراتی نیز در بازار عرضه می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پتوهای سروین دارای مشخصات الیاف پلی استر، یک لایه بودن و لب دوزی شده می باشند که با ضدحساسیت بودن پارچه و نرم و لطیف بودن آن می تواند مورد استفاده همگان در تمامی فصول سال باشد.

با توجه به تمایل مصرف کنندگان به خرید انواع پتوهای سبک و نرم، تولیدکنندگان بسیاری به این سمت روی آورده اند. پتو مسافرتی ساده با دارا بودن کیفیت عالی در ابعاد یک نفره و دو نفره قابل عرضه از این مرکز می باشد. کیفیت محصولات تولیدی سبب شده است که میزان واردات پتوهای مسافرتی ساده خارجی کاهش یابد.

لیست قیمت عمده پتو مسافرتی ساده سروین

قیمت عمده پتو مسافرتی ساده

شرکت پاندا عرضه کننده انواع پتو مسافرتی ساده تک رنگ و گل برجسته سروین با قیمت عمده برای تمامی مشتریان در نقاط مختلف کشور می باشد که دارای طول عمر خوبی به واسطه کیفیت خوب این محصول می باشد.

با در نظر گرفتن نیاز بازار و تمایل مشتریان برای خرید این پتوهای سبک و کاربردی سبب شده است که شرکت پاندا شرایط ویژه ای را برای خرید عمده این محصول برای مشتریان فراهم آورد. جهت تهییه انواع پتوهای مسافرتی با کیفیت مناسب و تولید ایران می توانید با واحد فروش شرکت پاندا تماس حاصل نمایید و ضمن اطلاع از انواع طرح و ها و رن های موجود برای خرید عمده آن با قیمت کارخانه اقدام نمایید.

قیمت پتوی سروین در مدل های مسافرتی تک نفره و دونفره با کیفیت درجه یک را می توانید به صورت مستقیم از کارخانه دریافت نمایید.

شرکت پاندا خواب

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما