قیمت عمده پتو تک نفره چیکا تک رنگ

قیمت عمده پتو تک نفره متناسب با نام برند و وزن آن برای خریداران متفاوت است. علاوه بر قیمت محصول هزینه باربری از کارخانه تا شهر مقصد نیز می تواند بر روی قیمت تمام شده پتوی خریداری شده اثرگذار باشد.

اگر خرید شما از واسطه ‌گران باشد یقیناً این نرخ ها با افزایش قیمت بیشتری خواهد بود. شرکت پاندا مرکزی معتبر جهت ارائه مستقیم انواع پتو از کارخانه تولید کننده به تمامی نقاط مختلف کشور بدون هزینه انبارداری بوده است.

قیمت عمده پتو تک نفره چیکا تک رنگ

خرید پتوی چیکا از کارخانه شادیلون

اگر خواهان خرید جدیدترین طرح ها از پتو های خوب ایرانی هستید می توانید قیمت های فروش را از طریق این مرکز استعلام نمایید.

فروش متنوع ترین مدل های پتو به نرخ کارخانه‌ یقینا انتظار شما را از خرید ارزان فراهم می‌ آورد. از بهترین پتوهای پیشنهادی این مرکز پتوی چیکا از سری تولیدات کارخانه شادیلون می باشد.

کارخانه شادیلون تولیدکننده بهترین مدل های پتو با قیمت های ارزان می باشد که پتوی چیکا نیز از محصولات شاخص این کارخانه است.

خرید پتوی چیکا از کارخانه شادیلون

قیمت عمده پتو تک نفره

این پتو در ابعاد تک نفره در اندازه ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتیمتر تولید شده است که ظاهری بزرگ و زیبا دارد. شما خریداران عمده برای دسترسی بهتر به تصاویر و طرح‌های این محصول می توانید از طریق کانال های ارتباطی با کارشناسان در ارتباط باشید.

از پرفروش ترین طرح های پتو های چیکا می ‌توان به پتوهای تک رنگ آن اشاره کرد. این پتوهای تک رنگ با طیف رنگی گسترده و نقشی گل برجسته تولید شده اند. این محصولات می توانند برای سلایق مختلف رنگ های بسیار خوبی را به ارمغان آورند.

قیمت عمده پتو تک نفره

استعلام قیمت پتوی چیکا

برای استعلام قیمت انواع پتوهای تک نفره چیکا با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید. این محصول در کمترین زمان برای شما ارسال می شود.

برای دریافت پتوهای کارخانه شادیلون در رنگ های شاد این مرکز می تواند سفارشات شما را ثبت نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما