قیمت عمده بالش های عروسکی فانتزی

بالش های عروسکی فانتزی ، در جدید ترین طرح ها و رنگ ها و با ایده های بسیار زیبا تولید می شوند. این بالش ها به صورت عمده و با کیفیت بالا و هزینه ی کم از طریق مسیر های ارتباطی به فروش می رسد.

اگر خوشحال کردن کودکان و تزئین و زیبا کردن  اتاق کودک برایتان اهمیت دارد بدون شک یکی از راه های ساده استفاده از بالش های عروسکی فانتزی می باشد، که با استفاده از این بالش ها به راحتی می توان اتاق کودک را جذاب وزیبا کرد.

دوخت بالش های عروسکی در طرح های مختلف از جمله مدل بالش های فانتزی حیوانات مانند خرس، فیل، زرافه، گربه و …، بالش های فانتزی در طرح میوه ای مانند توت فرنگی، آووکادو و …، انجام می شود.

تولید و دوخت بالش های فانتزی عروسکی طرح پسرانه

تولید و دوخت بالش های فانتزی عروسکی طرح پسرانه

بالش های فانتزی عروسکی در انواع مدل های پسرانه قابل تولید و دوخت می باشند. از جمله بالش های عروسکی پسرانه می توان به بالش فانتزی طرح بن تن،مرد عنکبوتی، بالش طرح سگ، انگری برد و … اشاره کرد.

از شخصیت ها و حیوانات محبوب پسران می توان جذاب ترین بالش های عروسکی را در طرح ها و رنگ های مختلف تولید کرد.

الگوی بالش های عروسکی فانتزی طرح حیوانات چگونه است؟

الگوی بالش های عروسکی فانتزی طرح حیوانات چگونه است؟

بالش های عروسکی در انواع طرح های حیوانات قابل دوخت می باشد.  در دوخت بالش های عروسکی فانتزی از پارچه های نمدی و مخمل که بسیار نرم و مرغوب هستند استفاده می شود.

الگوی بالش های عروسکی طرح حیوانات بسته به نوع حیوان متفاوت است. در تولید این بالش ها برای چشم ها و دهان و بینی حیوانات می توان از نخ گلدوزی، دکمه، چشم های متحرک و … می توان استفاده کرد. داخل بالش ها را می توان با پشم و پنبه پر کرد.

بالش فانتزی عروسکی طرح باب اسفنجی

بالش فانتزی عروسکی طرح باب اسفنجی

در ساخت بالش عروسکی باب اسفنجی از پارچه ی مخمل زرد رنگ استفاده می شود. این بالش ها هم مورد توجه دختران و هم مورد توجه پسران می باشد که در ابعاد ۴۵*۴۰ سانتی متر تولید می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما