قیمت عمده روبالشی های جدید حوله ای پنبه دوز

روبالشی های جدید با تنوع گسترده از طرح و رنگ تولید شده‌اند و می‌توانند با بیشترین میزان استقبال نسبت به رنگهای شاد و طرح های اسپرت برای خرید انتخاب شوند.

شرکت پاندا توانسته انواع گسترده ای از روبالشی های پنبه دوزی شده از جنس تترون و حوله ای را با بهترین قیمت ها در دسترس خریداران عمده قرار دهد.

 قیمت عمده روبالشی های جدید حوله ای پنبه دوز

روبالشی های جدید حوله ای

یکی از مدل های جدید روبالشی که شرکت پاندا فروش عمده آن را با قیمتی رقابتی آغاز نموده است، روبالشی های حوله ای پنبه دوزی می باشد.

این مدل روبالشی که امکان خواب راحت توسط آن فراهم می ‌شود توسط شرکت پاندا مستقیم از تولیدی بسته بندی و برای هر شهری ارسال می شود.

طرح های متنوع و جدید تولید روبالشی متناسب با تغییر سلایق مشتریان از اقداماتی است که تولیدی های فعال در زمینه دوخت روبالشی به آن توجه دارند.

روبالشی های جدید حوله ای

خرید آنلاین روبالشی حوله ای

روبالشی های حوله ای نیز امروزه با کیفیت های عالی در دوخت ساده و لبه دار به صورت انبوه در بازار عرضه شده‌اند.

روبالشی های تک رنگ در رنگ های هلویی، صورتی، لیمویی و … و همچنین طرح های گلدار آن نیز با تنوعی بسیاری تولید و در بازار عرضه شده‌اند. روبالشی های حوله ای پنبه دوزی شده از محصولات جدیدی است که شرکت پاندا توانسته است با کیفیت ترین آن را از پارچه های اعلا به صورت آنلاین آماده فروش نماید.

خرید آنلاین روبالشی حوله ای

روبالشی حوله ای با بهترین کیفیت پارچه

بافت ریز و نرم پارچه های حوله ای موجب شده است تا روبالشی های تولید شده از این مدل پارچه با استقبال خوبی مواجه باشد. قابلیت شستشو توسط ماشین لباسشویی به همراه ثبات رنگ و حفظ کیفیت بافت پارچه در کنار قیمت خوب روبالشی از مهمترین عوامل استقبال عالی مشتریان از خرید آن بوده است.

برای تهییه روبالشتی های جدید حوله ای با ما همراه باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما