قیمت عمده روبالشتی طرح دار مخمل پورشه

روبالشتی طرح دار یکی از روبالشتی های پرفروش می باشد که همواره خریداران خواهان خرید این نوع از روبالشتی در کنار انواع ساده و تک رنگ آن هستند.

روبالشتی های طرح دار مخمل نمونه عالی برای خرید عمده محسوب می‌شوند. چرا که بافت پارچه‌های مخمل بسیار منسجم و متراکم می باشد.

روبالشتی های مخمل می توانند دوام عمر بالایی را به همراه داشته باشند. طرح های جذاب در تولید روبالشتی مخمل موجب شده است تا نظر مخاطبان بسیاری به این نوع از روبالشتی جلب شود.

قیمت عمده روبالشتی طرح دار مخمل پورشه

روبالشتی طرح دار مخمل

با توجه به تنوع پارچه مخمل باید گفت که مخمل پورشه یکی از پرفروش‌ترین روبالشتی های مخملی می‌باشد که شرکت پاندا خرید ارزان قیمت آن را فراهم آورده است.

تولید روبالشتی های مخمل پورشه که از تنوع در طرح برخوردار هستند بر اساس استانداردها می باشد. استفاده از زیپ امکان تعویض جهت شستشوی راحت این نوع از روبالشتی را فراهم آورده است.

روبالشتی های تولید شده از جنس مخمل پورشه می‌توانند پس از شستشو بدون تغییر رنگ و بدون آسیب به بافت پارچه مورد استفاده اشخاص مختلف به صورت روزانه قرار بگیرند.

روبالشتی طرح دار مخمل

روبالشتی مخمل پورشه قیمت مناسب

روبالشتی مخمل پورشه از روبالشتی های لوکس و شیک محسوب می‌شود که نوعروسان ترجیح می دهند این محصول را برای جهیزیه تهیه نمایند. از آنجا که خریداران عمده در سراسر کشور به دنبال دریافت مناسبترین نرخ تولید این محصول هستند می‌توانند از طریق شرکت پاندا به نرخ های رقابتی روبالشتی مخمل دست یابند.

روبالشتی مخمل پورشه قیمت مناسب

قیمت عمده روبالشتی مخمل

روبالشتی های طرح دار پورشه با داشتن تنوع طرح متناسب با سلیقه های مختلف خریداران می توانند برای خرید انتخاب شوند. قیمت های فروش این روبالشتی های درجه یک و زیبا نسبت به طرح و کیفیت آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.

جهت اطلاع از قیمت های فروش کافی است با کارشناسان بخش فروش از طریق تلفن واتساپ و اینستاگرام ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما