خرید عمده پتو یک نفره عروسکی نرمینه

پتو یک نفره عروسکی محصولی بسیار زیبا و جذاب از کارخانه نرمینه  می باشد. این پتو با در بر داشتن طرح های متنوع کارتونی توانسته است پاسخگوی نیاز نوجوانان دختر و پسر به انواع پتوهای زیبا و باکیفیت باشد.

کارخانه نرمینه یکی از بهترین تولید کنندگانی است که همواره با در نظر گرفتن به نیاز مشتریان خود توانسته است اقدام به تولید پتوهای بسیار متنوع و با کیفیت نماید.

خرید عمده پتو یک نفره عروسکی نرمینه

پتو یک نفره عروسکی

پتوهای نوزادی با طرح های عروسکی در دو اندازه تولید شده‌اند و همچنین پتوهای عروسکی در ابعاد یک نفره استاندارد نیز برای نوجوانان خوش سلیقه تولید شده است.

از آنجا که الیاف به کار گرفته شده در تولید این مدل از  پتوها بسیار با کیفیت می باشد دیگر نگران ایجاد حساسیت پتو و پرزهای آن نباشید. چراکه برند نرمینه از بهترین برندهای تولیدی پتو می باشد که بهترین پتوها را در دسترس مشتریان خود و سایر کشورها قرار می دهد.

خرید عمده پتو یک نفره عروسکی نرمینه

پتو با طرح دخترانه و پسرانه

کارتون های آماده از پتوهای طرح عروسکی یک نفره به گونه ایست که شما می توانید این مدل را برای  مخاطبان نوجوان دختر با طرح های دخترانه و همچنین برای نوجوانان پسر با طرح‌های پسرانه خریداری کنید.

رنگ بندی این پتو یقیناً از بهترین مواردی می باشد که خریداران توانسته اند رضایت کامل خود را اعلام کنند. شما می توانید برای خرید متنوع ترین طرح های عروسکی پتو از این مرکز با برند نرمینه این اقدام کنید.

پتو با طرح دخترانه و پسرانه

لیست قیمت پتوهای عروسکی

کارخانه‌های بسیاری توانسته اند پتوهایی با طرح های فانتزی و عروسکی در ابعاد یک نفره تولید و در بازار عرضه کنند. اگر شما خواستار خرید برند نرمینه و یا سایر برند های مرغوب ایرانی هستید می توانید با دریافت مشاوره و دریافت لیست قیمت فروش عمده این پتو های زیبا بهترین خرید را برای خود رقم بزنید. عرضه مستقیم پتو، بهترین قیمت های مشتری پسند را برای خریداران فراهم می آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما