فروش عمده بالش الیاف لایکو وزن ۸۰۰ گرم

بالش الیاف لایکو یک بالش بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده، این بالش می تواند انتخاب اول خرید افرادی باشد که نسبت به نوع بالش خود حساس هستند. چرا که این بالش تولید شده با الیاف لایکو می ‌تواند خوابی راحت را به واسطه داشتن نرم و سبک بودن ایجاد نماید.

فروش عمده بالش الیاف لایکو وزن 800 گرم

بالش ۸۰۰ گرمی لایکو

تولید بالش در وزن های ۸۰۰ گرمی و ۱۰۰۰ گرمی انجام می شود. بالش های تولید شده با وزنه ۸۰۰ گرم نرم تر بوده و مناسب برای افرادی است که ترجیح می دهند بالش های نرم تری را داشته باشند. قیمت های فروش این بالش نیز ارزان تر از بالش های یک کیلوگرمی می باشد.

شما می توانید بر حسب نیاز خود از انواع بالش های یک کیلوگرمی با وزن های کمتر یا بیشتر با مدل لایکو خریداری نمایید.

بالش 800 گرمی لایکو

بالش الیاف لایکو درجه یک

لازم به ذکر است که این بالش بدون ایجاد حساسیت بهترین عملکرد را برای ایجاد یک خواب راحت دارد و تولید آن منطبق بر استانداردهای بهداشتی اروپا می باشد.

نوع الیاف به کار گرفته شده در تولید بالش لایکو متفاوت از الیاف معمولی می باشد. بنابراین لازم است در هنگام شستشو به نحوه شستشوی آن توجه کرد تا دوام عمر بالش افزایش یابد.

بالش الیاف لایکو درجه یک

قیمت خرید آنلاین بالش های لایکو

شما می توانید اندازه های مختلفی از بالش های لایکو را خریداری کنید. اگر شما طالب خرید ارزان قیمت ترین بالش لایکو هستید همین حالا با شرکت پاندا تماس بگیرید شرکت پاندا ارائه دهنده بالش باکیفیت و درجه یک لایکو با قیمت رقابتی می باشد.

برای خرید بالش های قیمت مناسب از سوی کارخانه می توانید از طریق بخش فروش شرکت پاندا محصولات مورد نیاز خود را به ثبت برسانید. ثبت سفارشات شما تنها با یک تماس انجام می گیرد.

افتخار شرکت پاندا این است که با ارائه قیمت های درب کارخانه توانسته است رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما