فروش عمده بالش نوزاد دخترانه ستاره و ماه

بالش نوزاد دخترانه از دیگر محصولاتی می باشد که شرکت پاندا تنوع گسترده آن را با قیمت تولیدی برای خریداران عرضه نموده است.

شرکت تولیدی پاندا با در نظر گرفتن به سلایق مشتریان اقدام به تولید بالش ها و کوسن های تزئینی اتاق خواب کودک نموده است.

محصولات تولید شده از این مرکز علاوه بر داشتن کارایی نسبت به استفاده نوزاد برای خواب توانسته است محصولاتی متنوعی را جهت تزیین اتاق تولید نماید.

فروش عمده بالش نوزاد دخترانه ستاره و ماه

بالش نوزاد دخترانه

یکی از پرفروش ترین طرح هایی که امروزه تنوعی بسیار از رنگبندی و طرح های مختلف آن در سراسر کشور وجود دارد؛ بالش های طرح ماه و ستاره است.

این نوع از بالش ها با برخورداری از تنوع طرح و رنگ به گونه‌ای تولید شده‌اند که بر اثر استفاده مداوم دچار تغییر شکل نمی شوند.

این نوع از بالش های با قابلیت شستشو در ماشین لباس شویی می توانند همانند روز اول مورد استفاده قرار بگیرند.

بالش نوزاد دخترانه

خرید عمده بالش ماه و ستاره

بالش های تولید شده در اشکال ماه، ستاره و ابر می توانند به عنوان بالش و کوسن های گارد تخت کودک و یا کوسن های تزئینی اتاق مورد استفاده قرار بگیرند. با توجه به ویژگی های ظاهری این نوع از بالش ها نسبت به انتخاب پارچه باید گفت که این محصول بدون ایجاد حساسیت می تواند به صورت مداوم در تماس با نوزاد قرار بگیرد و هیچ گونه مشکل تنفسی و حساسیت ایجاد نکند.

خرید عمده بالش ماه و ستاره

قیمت فروش تولیدی بالش فانتزی

از آنجا که ابعاد مختلفی از این نوع بالش ها تولید شده است، شما می توانید بر اساس نیاز خود و بر اساس رنگ بندی دلخواه بالش های تولید شده از ماه و ستاره را خریداری کنید. یکی از پر فروش ترین بالش های تولید شده با این شکل بالش هایی از پارچه تترون و مخمل نرم است. شما می توانید جهت دریافت قیمت روز این محصول با کارشناسان تماس حاصل نمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما