فروش عمده روبالشتی های جدید مخمل نقره کوب

روبالشتی های جدید در انواع مدل ها و طرح های مختلف و در رنگ بندی های متنوع تولید می شوند و در سایت های معتبر اینترنتی بدون واسطه و به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

پس از یک روز پر مشغله و خسته کننده قطعا یک خواب راحت و دلچسب می تواند خستگی را از تن به در کند. روبالشتی در کنار تخت استاندارد، بالشت، ملحفه و پتو از جمله عواملی هستند که هم می توانند کیفیت خواب و در نتیجه لذت ما از خوابیدن را افزایش دهند و هم اگر به شکل نامناسب انتخاب و خریداری گردند، سبب خواهند شد که تمام شب خوابمان نبرد و بیدار باشیم.

مدل روبالشتی در حالت کلی به طرح رخت خواب بستگی دارد و همواره طوری انتخاب می شود که همخوانی قابل قبولی بین بالشت، تشک و پتو یا لحاف برقرار شود. منتها در همه حال جنس روبالشتی باید لطافت کافی داشته باشد تا بتواند احساس راحتی و آسایش را به فرد استفاده کننده القا کنند.

روبالشتی طرح چهارخونه کد E15

روبالشتی طرح چهارخونه کد E15

روبالشتی چهارخونه در ابعاد ۴۴*۶۹ سانتی متر و در وزن ۱۳۵ گرم تولید و ساخته می شود.

این روبالشتی قابل شست و شو می باشد و در برابر شست و شو مقاوم می باشد و تغییر رنگ نمی دهد و جنس آن از تترون می باشد.

کاربرد روبالشتی چیست؟

کاربرد روبالشتی چیست؟

خرید یک روبالشتی با کیفیت به کمک شما می آید و کشیدن آن بر روی بالش، امکان شست و شوی هر دقیقه و هر لحظه رویه را فراهم خواهد آورد.

علاوه بر این مورد، زیبایی سرویس خواب شما را هم تضمین می کند.

نکات مهم هنگام دوخت روبالشتی های جدید

نکات مهم هنگام دوخت روبالشتی های جدید

دقت کنید خط دوختتان صاف باشد و تمام لایه های پارچه به هم دوخته شوند اگر صاف نبود با یک نخ باز کن نخ های دوخته شده را بشکافید و از ابتدا کار دوخت را انجام دهید.

برای اتو کردن قسمت لوله شده پارچه را بیرون بیاورید و بعد روبالشتی را اتو کنید. لبه های دوخته نشده روبالشتی را با استفاده از چرخ خیاطی و یا نخ و سوزن بدوزید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما