فروش عمده روبالشتی تهران مدل مخمل پارامونت

فروش عمده روبالشتی تهران از بهترین مراکز تولید کننده می تواند با بهترین کیفیت ها و شیوه دوخت همراه باشد. از آنجا که روبالشتی ها امروزه یکی از پرمصرف ترین کالاها در صنعت تولید انواع کالای خواب به حساب می آیند می توانند متناسب با نیاز مشتریان و سلایق آنان مدل‌های مختلفی را داشته باشند.

فروش عمده روبالشتی تهران مدل مخمل پارامونت

خرید روبالشتی با تنوع طرح

پارچه های مخمل عموماً با تنوع گسترده‌ای از طرح و ضخامت مورد استفاده برای دوخت روبالشتی قرار می گیرند و می توانند به عنوان یکی از اصلی ترین پارچه های مورد استفاده در دوخت روبالشتی با تنوعی بسیار گسترده همراه باشند.

روبالشتی مخمل پارامونت یکی از بهترین روبالشتی هایی می باشد که امروزه تولید کنندگان توانسته ‌اند متناسب با جدیدترین طرح های آن به تولید روبالشتی در ابعاد استاندارد بپردازند.

خرید روبالشتی با تنوع طرح

انواع روبالشتی مخمل پارامونت

ضخامت این نوع از روبالشتی ها مناسب است و با داشتن پرزهای ریز می توانند نرمی و لطافتی خوبی را به همراه داشته باشد. روبالشتی های مخمل پارامونت به دو صورت دوخته می شود. خریدارانی که طالب خرید دوخت زیپ دار و یا کشویی روبالشی هستند می‌ توانند قیمت های متفاوت فروش این محصول را از شرکت پاندا جویا شوند.

شما می توانید انواع روبالشتی های تولید شده را با مشاهده تصاویر آن در واتساپ، تلگرام و اینستاگرام، مدل های مورد نظر خود را انتخاب و برای خرید آن به صورت آنلاین و غیر حضوری اقدام نمایید.

انواع روبالشتی مخمل پارامونت

فروش عمده روبالشتی تهران

کارگاه های تولیدی فعال در تهران روبالشتی های تولید شده با مخمل پارامونت را به صورت دو رنگ و یا گلدار تولید می نماید. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت های فروش این محصول که به صورت جفت بسته بندی شده است با شرکت پاندا تماس بگیرید.

روبالشتی های مخمل به عنوان مرغوب ترین محصول تولیدی از این کارگاه ها با بهترین نوع دوخت و انتخاب پارچه های اعلا در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما