قیمت پتو دو نفره نگار یزد برای صادرات به افغانستان

قیمت پتو دو نفره نگار یزد به عنوان یکی از پتوهای بسیار زیبا و جذاب همواره با نرخ های بسیار مشتری پسند در مقایسه با سایر برندهای ایرانی و خارجی در بازار عرضه می شود.

کارخانه نگار یزد از بزرگترین مراکز تولید کننده انواع منسوجات در کشور می باشد که توانسته است انواع مختلف پتو را با نقش ها و طرح های مختلف تولید کند.

قیمت پتو دو نفره نگار یزد برای صادرات به افغانستان

خرید عمده پتو از کارخانه نگار یزد

برندها و مدل های متفاوتی از پتو از کارخانه نگار یزد در بازار عرضه شده است. با توجه به اینکه این کارخانه تولید کننده متناسب با نیاز بازار و در نظر گرفتن به توان مالی مشتریان خود اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت نموده است، توانسته است با مدیریت و کنترل قیمت های فروش خود بر اساس افزایش قیمت مواد اولیه مشتریان بسیاری را به دست آورد.

خرید آنلاین پتو از کارخانه برای افرادی که با فاصله جغرافیایی از مرکز تولیدی قرار دارند امکان پذیر شده است.

خرید عمده پتو از کارخانه نگار یزد

صادرات و قیمت پتو دو نفره نگار یزد

پتوهای دو نفره نگار یزد در ابعاد ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتیمتر تولید شده اند و می توانند به عنوان پتوهای صادراتی به تمامی نقاط مختلف جهان صادر شوند.

کشور افغانستان یکی از مراکزی می باشد که همواره برندهای مختلفی از پتو به این مرکز ارسال می شود. با توجه به شرایط اقتصادی سخت و سخت جنگ زده افغانستان عرضه محصولات ارزان قیمت به این کشور بسیار حائز اهمیت است.

پتوهای قیمت مناسب نگار یزد گزینه عالی برای صادرات به این کشور می باشد.

صادرات و قیمت پتو دو نفره نگار یزد

صادرات پتو برای افغانستان

 کارخانه نگار یزد توانسته است با ارائه کیفیت های عالی از دوام عمر پتو، قیمت های بسیار مناسبی را متناسب با شرایط کشور افغانستان برای صادرات فراهم آورد.

جهت صادرات انواع پتوهای دونفره نگار با مدل های مختلف و بسته بندی مناسب می توانید از طریق بخش فروش اطلاعات مناسب از قیمت های عمده پتو از کارخانه و نحوه صادرات به دست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما