فروش عمده بالش کوسن | کارخانه تولید بالش پر غاز | پاندا

بالش پر غاز بروجرد

فروش عمده بالش کوسن از کارخانه، عاملی برای ارائه بهترین قیمت ها خواهد بود. بالش پر غاز، بالش پر مرغ، بالش الیاف مصنوعی و پنبه ای و پشمی از انواع بالش های آماده فروش در این مرکز می باشد.

تولید و پر کردن بالش و کوسن می تواند با الیاف و متریال و همچنین نمونه پارچه های متنوعی انجام پذیرد.

پر غاز به عنوان یکی از بهترین و لطیف ترین الیافی خواهد بود که می تواند منجر به تولید بهترین نمونه بالش های مربوط به زیر سر باشد و خواص و فوایدی همچون آرامش بخشی به همراه دارد.

خرید بالش پر غاز

خرید بالش پر غاز به صورت عمده

تجارت در عرصه بالش، زمانی سود آور می باشد که شما به عنوان پخش کننده ملزومات خواب، بتوانید انواع بالش ها را به صورت یکجا به مشتریان خود عرضه نمایید.

تامین عمده بالش از یک تولیدی، می تواند چنین شاخصه ای را برای شما مشتریان فراهم آورد تا بالش هایی استانداد با سایز 70*50 سانتی متر و با وزن های دلخواه را به صورت یکجا سفارش دهید.

محصولات و بالش های تولیدی شرکت پاندا، علاوه بر این که بالش پر غاز را شامل می شود، نمونه بالش های الیاف مصنوعی را هم ارائه نموده است.

خواص بالش پر غاز

کارخانه تولید بالش اصفهان

فعالیت کارخانه تولید بالش متعلق به شرکت پاندا، در شهر اصفهان بوده و در این زمینه، با توجه به تجربه ای که کسب نموده، موفق به تولید نمونه بالش های متنوعی شده است.

در پر کردن بالش، وزن الیاف مورد استفاده می تواند از 800 گرم به بالا باشد که بر همین اساس، قیمت های ارائه شده هم متفاوت خواهد بود.

در خصوص بسته بندی بالش های ارائه شده به صورت پرس شده با پلاستیک و یا کاور دار، ارائه می شود و اطلاع از قیمت هر یک از این موارد از طریق تماس با تیم فروش پاندا، امکان پذیر خواهد بود.

شرکت پاندا خواب

صادرات انواع بالش ایرانی

بالش های ایرانی برای صادرات هم مورد انتخاب قرار می گیرد و به منظور حمل و جا به جایی ساده و کم هزینه تر، کارخانه تولید بالش، این محصول را در عدل بندی بیست عددی بسته بندی می کند.

پس با در نظر گرفتن این نکته و همچنین انتخاب نوع بالش های مد نظر خود، برای سفارش عمده بالش با الیاف مختلف، می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما